رشد ۲ برابری بودجه وزارت ورزش و جوانان در سال ۹۶
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس بودجه وزارت ورزش و جوانان را ۷ر۲ برابر سال قبل اعلام کرد و گفت: با توجه به اینکه بیشترین آمار تلفات کشور ما مربوط به بیماری های قلب و عروقی به علت کم تحرکی است، باید پیشگیری در این زمینه انجام شود و تحرک و شادابی را در جامعه افزایش دهیم.
به گزارش ایسنا، محمدرضا پورابراهیمی در جلسه شورای اداری استان کرمان گفت: یک سوم جمعیت استان کرمان در حوزه انتخابی کرمان و راور هستند.
وی ادامه داد: اهتمام مجلس در کمک به حوزه ورزش و جوانان در این دوره کم نظیر است، به طوری که کل بودجه وزارت ورزش در سال جاری یک هزار و ۴۴۰ میلیارد تومان و همچنین از محل مالیات سیگار ۴۰۰ میلیارد هم به حوزه ورزش اختصاص داده شده است.
پورابراهیمی بیان کرد: خانه ورزش روستایی برای ۱۵۰ منطقه روستایی در استان کرمان راه اندازی کرده ایم، همچنین از محل اعتبارات بودجه ای سال جاری احداث چمن مصنوعی به استان کرمان اختصاص داده شود.همچنین در این جلسه حبیب الله نیکزادی نماینده مردم شرق استان کرمان در مجلس شورای اسلامی در این جلسه از وجود ورزش هایی با قدمت زیاد در منطقه شرق استان کرمان سخن گفت و افزود: باید به ورزش شرق استان کرمان به صورت ویژه توجه شود.
نماینده مردم شرق استان کرمان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: استادیوم ورزشی در شهرستان بم پس از زلزله بم احداث شده است که متاسفانه در حال فرسوده شدن است و این استادیوم ورزشی بابت هزینه‌های آب و برق آن بدهکار است.

نسخه مناسب چاپ