نظر فرمانده معظم کل قوا درباره «مبارزه در خلیج عدن»
سرویس سیاسی – اجتماعی: فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: در گزارشی که به فرمانده کل قوا ارائه شد به ساخت بازی مبارزه در خلیج عدن و استقبال جوانان اشاره شد که ایشان تأکید کردند این مسیر باید توسعه یابد تا جوانان ما بدانند نیروی دریایی ایران چه اقتداری دارد.
امیر دریادار سیاری در آیین رونمایی از بازی مبارزه در خلیج عدن ۲ با تاکید بر این که فضای مجازی هم فرصت است و هم یک تهدید، افزود: ما باید کاری کنیم که این فضا و ظرفیت با کمک متخصصان به فرصتی برای جهت دهی مثبت به جوانان و نوجوانان تبدیل شود. وی با بیان توضیحی درباره روند ساخت بازی مبارزه در خلیج عدن ۲‌، بر لزوم نمایش و اطلاع‌رسانی دلاورمردی دریانوردان ایرانی در خلیج عدن تاکید کرد و گفت: بازی مبارزه در خلیج عدن ۱ که در سال ۱۳۹۱ رونمایی شد در همین زمینه بود و مورد استقبال قرار گرفت.
سیاری با اشاره به ملاقات با فرمانده معظم کل قوا اظهار داشت: در گزارشی که به ایشان ارائه شد به ساخت این بازی و استقبال بالای جوانان از این بازی اشاره شد که ایشان تاکید کردند این مسیر باید توسعه یابد تا جوانان ما بدانند در مبارزه با دزدان، نیروی دریایی ایران از چه اقتداری برخوردار است و مهمترین راه برای اطلاع رسانی به جوانان هم ساخت همین بازی‌ها است.
فرمانده نداجا در پایان تاکیدکرد: بازی مبارزه در خلیج عدن ۲ فقط یک بازی نیست بلکه یک جهت دهنده هم هست.

نسخه مناسب چاپ