اخبار کوتاه
حرکت تحریک آمیز رزم ناو آمریکا خنثی شد
سپاه پاسداران از خنثی سازی حرکت تحریک آمیز یک فروند رزم ناو آمریکایی برابر شناور گشتی این نیرو در خلیج فارس خبر داد.
به گزارش سپاه نیوز؛ در پی انتشار خبری توسط برخی رسانه های بیگانه مبنی بر “شلیک هشدار ناو آمریکایی به سمت قایق ایرانی در خلیج فارس” روابط عمومی منطقه سوم نیروی دریایی سپاه در اطلاعیه ای اعلام کرد: صبح دیروز یک رزم ناو آمریکایی در شمال خلیج فارس به سمت یک شناور گشتی نیروی دریایی سپاه که در آب های بین المللی در حال گشت زنی بود، حرکت کرد و به قصد تحریک و ایجاد هراس مبادرت به شلیک دو گلوله هوایی کرد. ‌در ادامه این اطلاعیه آمده است: شناور نیروی دریایی سپاه بدون اعتنا به رفتار غیر حرفه ای و تحریک آمیز آنها به مأموریت خود ادامه داد و پس از مدت کوتاهی شناور آمریکایی منطقه را ترک کرد.

واکنش وزارت بهداشت به تخلف در انتخابات نظام پزشکی
رئیس هیات اجرایی انتخابات نظام پزشکی، در خصوص موضع وزارت بهداشت به تخلف و تقلب در انتخابات ۳۰تیر، توضیح داد .
دکتر محمد آقاجانی معاون درمان وزارت بهداشت در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر، در خصوص اسامی افرادی که به روند انتخابات نظام پزشکی معترض شده اند، گفت: من در جریان اسامی معترضان نیستم.‌وی با عنوان این مطلب که رسیدگی به اعتراضات بر عهده هیات نظارت است، افزود: کاندیداهای معترض ۴۸ساعت فرصت دارند اعتراض خود را به هیات نظارت اعلام کنند.
آقاجانی با عنوان این مطلب که اعتراضات در شهرستان ها به هیات نظارت مرکزی ارسال می شود، گفت: کار ما تمام شده است.‌ وی تاکید کرد: از نظر وزارت بهداشت، انتخابات تمام شده است.

نسخه مناسب چاپ