برگزاری همایش” دختران آفتاب” در ورامین
 

ورامین – خبرنگار اطلاعات: دختران و همسران شهدای مدافع حرم، پرچمدار دفاع از حریم اسلام ناب محمدی هستند .
مطلب بالا را محمدرضا یوسفی فرماندار ورامین در همایش” دختران آفتاب” بیان کرد و افزود: شهدای مدافع حرم در راه دفاع از اسلام جان خود را تقدیم کرده و دختران و همسران آن ها با صبر و پایداری از حریم خون آن ها حراست می کنند.
فرماندار ورامین با تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) گفت : این بانوی بزرگوار الگویی مناسب برای دختران و زنان ایران اسلامی است و آنان باید با مطالعه سیره رفتاری کریمه اهل بیت جامعه را به سمت پیشرفت سوق دهند. وی با قدردانی از فعالیت های دفتر امور بانوان فرمانداری ورامین گفت: با ورود خانم عرب شیرازی روند رسیدگی به فعالیت های حوزه بانوان در زمینه های مختلف روند رو به رشد و مطلوبی داشته است و ما قدر دان زحمات این بانوی فرهیخته هستیم .
او ادامه داد: امروز در شهرستان ورامین به ایده‌های خوب و مشارکت شما دختران نیاز داریم و منتظر تحول بزرگی در شهرستان هستیم‌ که مهمترین اقدام رسیدگی به وضعیت نامطلوب تالاب بندعلیخان است من از شما درخواست دارم که با حضور در دفتر امور بانوان ورامین همگان در صدد احیای این تالاب برآیند . دراین مراسم با اهدای لوح تقدیر وهدایایی ویژه از ۱۴ نفر از دختران یک تا ۲۵ ساله ای که پدرانشان در دفاع ازحرم اهل بیت (ع) آسمانی شده بودند قدردانی شد.
همچنین دراین مراسم، از ۶ دختر نمونه این شهرستان که در رشته های مختلف علمی ، فرهنگی و ورزشی حایزرتبه برتر شده بودند تجلیل به عمل آمد .
اهدا حکم فاطمه خانی قلعه به عنوان رئیس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرستان ورامین ، شاهنامه خوانی ، اجرای سرود و نمایش ، چرتکه ریاضی و حرکات نمایشی ورزشی از دیگر برنامه‌های این مراسم با شکوه بود .

نسخه مناسب چاپ