ایجاد شهربازی در منطقه باراجین قزوین
قزوین – خبر نگار اطلاعات : شهربازی شهرهای جاده ابریشم با ۵۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در منطقه باراجین قزوین ایجاد می‌شود.
رئیس مجمع جهانی شهرهای جاده‌ابریشم با اعلام این خبر ، افزود : این شهربازی برای نخستین بار در کشور به صورت پایلوت در قزوین ساخته می‌شود و قطارهای باری، مسافربری و گردشگری این شهربازی تداعی‌کننده جاده ابریشم جدید خواهد بود
مسعود نصرتی گفت : با توجه به این که تجهیزات این شهربازی پرتابل است، می‌تواند با مدیریت مجمع جهانی شهرهای اسلامی در دیگر شهرهای مسیر جاده ابریشم نیز نصب شود و منافع آن در اختیار مجمع قرار گیرد.
وی یاد آورشد :این شهربازی می‌تواند به صورت دائمی یا موقتی در شهرهای ایران ایجاد شود وراه‌اندازی آن می‌تواند در رونق گردشگری شهرهای جاده ابریشم بویژه قزوین مؤثر واقع شود. او همچنین از پیشنهاد سرمایه‌گذار برای برپایی نمایشگاه سگ‌های تخصصی در دهکده طبیعت باراجین خبر داد و گفت: سگ‌های زنده یاب، پلیسی، غواص و غیره می‌توانند در این دهکده به نمایش درآیند.
به گفته نصرتی گردشگران برای اسکان می‌توانند از سوئیت‌های طبیعی که در بوستان باراجین و دهکده طبیعت توسط سرمایه‌گذار آماده‌سازی می‌شود، بهره ببرند.

نسخه مناسب چاپ