گیتی‌پسند نایب قهرمان فوتسال باشگاه های آسیا
 

تیم فوتسال گیتی پسند با شکست در دیدار فینال رقابت های جام باشگاه های آسیا به عنوان نایب قهرمانی این مسابقات دست پیدا کرد.
به گزارش مهر، دیدار نهایی فوتسال جام باشگاه های آسیا بین دو تیم گیتی پسند ایران و چونبوری تایلند دیروز به میزبانی ویتنام برگزار شد که این مسابقه در نهایت با نتیجه ۲ بر ۳ به سود نماینده تایلند به اتمام رسید.
گیتی پسند در نیمه نخست دو گل از حریفش خورد و غافلگیر شد. گل نخست روی اشتباه بازیکنان گیتی پسند برای چونبوری به دست آمد و گل دوم هم از روی نقطه پنالتی دوم وارد دروازه نماینده ایران شد.
گیتی پسند اما نیمه دوم را خوب آغاز کرد و در حالی که هنوز ۱۰ ثانیه از شروع این نیمه نگذشته بود، احمد اسماعیل پور با استفاده از اشتباه دروازه بان چونبوری، گل نخست را به ثمر رساند. دقایقی بعد علی اصغر حسن‌زاده هم گل تساوی را برای نماینده ایران به ثمر رساند.
با این حال طولی نکشید که چونبوری گل سوم را هم زد تا نتیجه بازی ۳ بر ۲ دنبال شود. در ادامه تلاش‌های بازیکنان گیتی پسند ثمری نداشت و دفاع خوب حریف مانع از بازشدن مجدد دروازه این تیم شد تا نماینده ایران نتواند به دومین عنوان قهرمانی خود در قاره آسیا دست پیدا کند. گیتی پسند در مرحله مقدماتی نمایندگان چین و ژاپن را شکست داد و به مرحله یک چهارم نهایی رسید.
فوتسالیست های ایران در این مرحله بانک بیروت را از پیش رو برداشتند و در نیمه نهایی هم الریان قطر را شکست دادند اما در فینال از عهده تیم چونبوری تایلند برنیامدند و به عنوان نایب قهرمانی رسیدند.

نسخه مناسب چاپ