یادکرد حاج سید حسن آقاخمینی از آیت الله اشراقی
 

حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی با انتشار تصویری از آیت الله اشراقی در کنار امام خمینی (ره) از نقش ایشان در فراز و فرودهای انقلاب اسلامی سخن به میان آوردند.
به گزارش جماران، یادگار گرامی امام در اینستاگرام خود نوشت:
مردمان داماد اول امام را کمتر مى شناسند و از نقش ایشان در فراز و فرود هاى انقلاب کمتر سخن به میان آمده است. امید است به همت آشنایان ایشان این مهم در جاى خود بازگو شود ، کارى که در سال‌هاى اخیر با نشر آثار ایشان و با تلاش ارزشمند فرزند فاضل آن مرحوم ، برادر عزیزم جناب حجت الاسلام و المسلمین مرتضى اشراقى آغاز شده است. خدایش بیآمرزد و با امام و شهیدان محشور فرماید.
در تصویر حضرت آیت الله حسن صانعى که قدیمى ترین یار و عضو دفتر امام بوده اند و هستند و مرحوم آیت الله توسلى که عاشقانه تا لحظه آخر به امام وفادار ماندند و مرحوم حجت الاسلام و المسلمین حسن ثقفى ، برادر خانم امام حضور دارند. نوجوان حاضر در عکس هم شهید سعید عباس جعفرى است که داستان حضورش در همراهى بیت امام طولانى است و باید در جاى خود آن را نقل کنم.
پیام تسلیت سید حسن خمینی به حجت الاسلام واعظ موسوی
یادگار گرامی امام با صدور پیامی، درگذشت مادر حجت الاسلام و المسلمین واعظ موسوی را تسلیت گفت.
به گزارش جماران، متن پیام حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در پی می آید:
بسمه تعالی
جناب حجت الاسلام والمسلمین آقای سید محمد واعظ موسوی (دامت افاضاته)
درگذشت مادر گرامیتان را تسلیت عرض نموده، از خداوند متعال برای آن مرحومه که فرزند عالم و دانشمندی چون جنابعالی را در دامان خویش پرورش داد، علو درجات و برای حضرتعالی و سایر بازماندگان صبر و اجر مسالت دارم.
سید حسن خمینی

نسخه مناسب چاپ