قتل ۳ تن از اعضای یک خانواده‌ در بندرعباس
بندرعباس – خبرنگار اطلاعات :رئیس پلیس آگاهی هرمزگان از دستگیری فردی که به خاطر شک و بدبینی سه تن از اعضای خانواده اش را به قتل رساند ه بود، خبر داد.
سرهنگ”عبدالمجید کرمی گفت : در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع دو فقره فوت مشکوک در یکی از محله های بندرعباس ، بلافاصله گروهی از کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی در معیت بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب بندرعباس و کارشناسان بررسی صحنه جرم اداره تشخیص هویت به محل وقوع حادثه اعزام شدند. وی افزود:ماموران در بدو ورود با پیکر بی جان زنی ۲۲ ساله و کودکی ۷ ساله مواجه شدند که در معاینه ظاهری اجساد آثار خفیف کبودی و خونمردگی مشاهده شد.
کرمی ادامه داد: تحقیقات میدانی حاکی از آن بود که متوفیان اعضای یک خانواده چهارنفره تبعه یکی از کشورهای همسایه هستند که سرپرست خانواده به واسطه فعالیت خاص شغلی بیشتر ایام سال را در یکی از جزایر استان به سر برده و در فواصل زمانی سه ماهه برای دیدار اعضای خانواده به بندرعباس مراجعه می کرد ه است.
این مسئول انتظامی اعلام کرد: در بررسی اظهارات همسایگان و مجاوران متوفیان شواهدی مبنی بر درگیری و جر و بحث لفظی شدید سرپرست خانواده و همسرش قبل از وقوع حادثه بدست آمد که در این ارتباط با هماهنگی قضائی “ج-ت” به عنوان مظنون به قتل دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی منتقل شد.
وی اضافه کرد: متهم با ارائه سناریوی ساختگی مدعی شد که در روز حادثه در منزل حضور نداشته است، ولی بررسی اجمالی تلفن های همراه وی حکایت از ارتباط متعدد در فضای مجازی با افراد مختلف و اختلافات شدید با همسرش داشت. کرمی بیان داشت: پس از وصول نظریه پزشکی قانونی و تعیین خفگی به عنوان علت تامه فوت پرونده وارد مرحله تازه ای
شد و با احراز وقوع جنایت ، عمده تلاش ماموران بر تحقیق و بازجویی از متهم دستگیر شده به عنوان مظنون اصلی متمرکز شد.
این مسئول انتظامی اظهار کرد: متهم که در بازجویی ها به انحاء مختلف سعی در فریب ماموران و کتمان حقیقت را داشت، درادامه به قتل عمد همسر(با جنین ۶ ماهه) و فرزند هفت ساله خود اعتراف کرد.
متهم ۲۲ ساله در باره علت و چگونگی قتل گفت : از آنجایی که خودم در فضای مجازی با افراد مختلف ارتباط داشتم،حدود ۶ ماه قبل نسبت به همسرم بدبین شده بودم، هر وقت به او زنگ می زدم در حال مکالمه با تلفن بود و به همین خاطر اختلاف شدیدی با هم داشتیم.
وی ادامه داد: در شب حادثه پس از برگشت به منزل بین من و همسرم جرو بحث و درگیری شدیدی ایجاد شد،کنترل اعصابم را از دست داده بودم که هنگام درگیری آنقدر با دست گلوی همسرم را فشار دادم تا خفه شد، سپس احساس کردم که فرزند هفت ساله ام خود را به خواب زده و متوجه موضوع شده است، به همین علت از ترس این که موضوع را به کسی بازگو نکند او را هم با دستانم خفه کردم.
رئیس پلیس آگاهی هرمزگان افزود: متهم پس از اعتراف به قتل سه تن از اعضای خانواده اش”ف-ت”۲۲ ساله،””م-ت” هفت ساله و جنین ۶ ماهه ، پس از بازسازی صحنه قتل با صدور قرار بازداشت موقت ، به پلیس آگاهی منتقل شد.

نسخه مناسب چاپ