نوبخت: لایحه بودجه ۹۷ فردا به مجلس می‌رود
‏سرویس شهرستانها:‌ رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: در بودجه سال ۹۷ پیش بینی کرده‌ایم که از منابع مختلف ۱۱۰ هزار میلیارد تومان برای طرح‌های عمرانی سرمایه گذاری کنیم.
محمد باقر نوبخت، در آیین بهره‌برداری از ایستگاه رازی مترو شیراز، افزود: برای تامین اعتبار یاد شده از محل منابع عمومی، مشارکت صندوق توسعه ملی، مشارکت بخش خصوصی و بانک‌ها استفاده می‌شود.
وی، با اشاره به تنظیم بودجه سال ۱۳۹۷ افزود: لایحه این بودجه در نشست فوق العاده دولت به تصویب هیات دولت رسید ودرنخستین جلسه مجلس شورای اسلامی (فردا) تقدیم مجلس خواهد شد.
نوبخت، با اشاره به وجود ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار میلیارد تومان طرح ناتمام و در دست اجرا در کشور، اظهارداشت: با توجه به محدود بودن بودجه، راهی نداریم جز این‌که با اولویت بندی کار کنیم و به جای این‌که از منابع محدود خود قطره چکانی به همه طرح‌ها پول تزریق کنیم، منابع را صرف طرح‌های اولویت دار می‌کنیم.
نوبخت، درباره ورزشگاه پارس (میانرود) شیراز هم گفت: سال ۹۵ بخش عمده این ورزشگاه که یک مجموعه ملی و فرا منطقه‌ای است اجرا شد و بخش کوچکی از آن باقی مانده که تامین اعتبار تکمیل این پروژه نیز از سوی سازمان برنامه و بودجه استان فارس دنبال خواهد شد.
ایستگاه رازی قطار شهری شیراز با زیربنای۵۵۰۰ متر و ۴۷۰ میلیارد ریال اعتبار ساخته شده است.

نسخه مناسب چاپ