شهادت مامور انتظامی در درگیری با اشرار مسلح
سرویس شهرستان‌ها: فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از درگیری مسلحانه با اشرار مسلح و شهادت یکی از کارکنان فرماندهی انتظامی این استان در این درگیری خبر داد.
سردار مجید شجاع اظهار داشت: با دریافت اطلاعاتی مبنی بر این که یکی از افراد شرور و تحت تعقیب منطقه قصد عزیمت به روستای «حیدرآباد» شهرستان نهبندان را دارد، تیم‌های عملیاتی به محل تردد او اعزام شدند.
وی افزود: مأموران با شناسایی خودرو متهم که در سه راهی روستای حیدرآباد در حال تردد بود، به راننده خودرو دستور ایست دادند که راننده به دستور ایست مأموران توجهی نکرد و به سرعت از محل دور شد.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: با توجه به وجود زن و کودک در خودرو متهم با اقدامات پلیسی، خودرو متوقف شد و سرنشین جلو خودروبه سمت مأموران تیراندازی کرد. وی ادامه داد: در این درگیری سه نفر از کارکنان فرماندهی انتظامی استان مجروح شدند که بر اثر برخورد تیر مستقیم شرور به گردن و قفسه سینه یکی از این کارکنان، او به درجه رفیع شهادت نائل شد. شرور تحت تعقیب هم در درگیری با مأموران به هلاکت رسید.
پیکر پاک شهید استوار یکم‌ هادی کاردیده امروز با حضور مردم شهیدپرور و جمعی از مسئولان استانی از محل مصلای هیات ابوالفضلی بیرجند واقع در سه راه اسدی تشییع می‌شود. ‏

نسخه مناسب چاپ