انقلاب در توسعه‌ آموزشی کشور با نهضت مدرسه‌سازی بنیاد برکت
سرویس شهرستانها: ساخت مدارس متعدد توسط بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در مناطق محروم کشور،نهضت مدرسه‌سازی «برکت» است و این نهضت،در آینده منشأ یک انقلاب در توسعه‌ی علمی و آموزشی کشور خواهد شد.
سیدعلی ادیانی نماینده‌ مردم قائم‌شهر، سواد کوه، جویبار، سیمرغ و سواد کوه شمالی، تأکید کرد: بدون شک بنیاد برکت از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای مردم، به‌خصوص در مناطق کم‌تر توسعه‌یافته و محروم است که در خدمت‌رسانی جهادی، کارنامه‌ بسیار درخشانی از خود به جای گذاشته است.
وی نهضت مدرسه‌سازی، کمک به مناطق محروم، توانمندسازی اقشار ضعیف، ایجاد اشتغال و مساعدت به واحد‌های تولیدی راکد را از جمله فعالیت‌ها و اقدامات فراوانی برشمرد که توسط بنیاد برکت در اقصی نقاط کشور برای آبادانی و توسعه‌ این مرز و بوم انجام می‌شود.
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با بیان این‌که فعالیت‌ها و اقدامات این بنیاد برای حرکت در مسیر تولید ملی و اشتغال پایدار برای مردم مناطق محروم برنامه‌ریزی شده است، اضافه کرد: یکی از ویژگی‌های این نهاد این است که به دور از هرگونه حاشیه، هیاهو، غوغاسالاری و حرکات تبلیغاتی، خدمات واقعی و مؤثری را به بدنه‌ی اصلی جامعه و مردم بی‌بضاعت که بیش‌تر در مناطق محروم حضور دارند، ارایه می‌دهند.
ادیانی با بیان این‌که بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) تاکنون در زمینه نزدیک به ۷۰۰ طرح مختلف عمرانی، ‌آموزشی، بهداشتی، سلامت، کشاورزی و دامداری در استان مازندران سرمایه‌گذاری کرده است، اظهارکرد:تلاش‌های بنیاد برکت در راستای محرومیت‌زدایی و تحقق عدالت اقتصادی، اجتماعی و آموزشی شایسته‌ قدردانی است .
وی ‌افزود: نزدیک به ۱۰۰ مدرسه و ۳۰ مسجد و کانون فرهنگی در استان با همت این بنیاد در راستای توسعه‌ی همه‌جانبه به بهره‌برداری رسیده است.
نماینده‌ مردم قائم‌شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که راه‌ها و جاده‌های ارتباطی و پل‌هایی که بنیاد برکت در نقاط محروم می‌سازد، عاملی شده تا پیشرفت و آبادانی در تمامی نقاط کشور گسترش یابد، افزود: مردم مناطق محروم همواره از بنیاد برکت و تلاش‌های آن به نیکی یاد می‌کنند و هیچ‌گاه این تلاش‌ها را فراموش نخواهند کرد.

نسخه مناسب چاپ