برترین‌های اسب ‌دوانی کورس کشور در یزد معرفی شدند
یزد- خبرنگار اطلاعات:هفته چهارم هیجدهمین دوره مسابقات اسب دوانی کورس پاییزه قهرمانی کشور با حضور ۵۰ سوارکار از استان‌های مختلف در مجتمع سوارکاری صفائیه یزد پیگیری شد.
مسابقات هفته چهارم اسب دوانی کورس پاییزه قهرمانی کشور با حضور جمع زیادی از تماشاگران در قالب ۶ کورس در مسافت هزار و ۴۰۰ متر برگزار شد و شرکت کنندگان با حضور در مسیرهای کورس، به رقابت با یکدیگر پرداختند. در پایان این هفته در کورس اول اسب‌های “طوفان سرخ”، “یوزجینا” و “کاس وان” توانستند با پیشی از حریفان خود به عنوان اسب های برتر معرفی و جایزه برترین های این کورس را دریافت کنند.
کورس دوم این مسابقات که با شور و هیجان خاصی برگزار شد هم در نهایت با برتری اسب‌های “ویهان کویر”، “وردان شاه سلطان” و “ونوس یزدی” که به ترتیب رتبه های اول تا سوم را از آن خود کردند، به پایان رسید.
حساسیت در مسابقات با شروع کورس سوم به اوج خود رسید و شرکت کنندگان تمام تلاش خود را برای کسب رتبه اول مسابقه به کار بستند و در نهایت رتبه های اول تا سوم به اسب‌های “وینر بوی سرچشمه”، “ناخدا بیک” و “والاس رشید” رسید. اسب‌های “نفیر شریف”، “نانوک لرستان” و “نهنگ رفیع” هم توانستند با برتری برابر حریفان خود، به عنوان اسب های برتر کورس چهارم این هفته مسابقات معرفی شوند. در کورس پنجم نیز اسب‌های “لئونارد نوق”، “نصیر بیک” و “مارکوس ستوده‌نیا” و در کورس ششم اسب‌های “مجیک وان”، “گلوری بیشاه” و “گردباد رضایی” اول تا سوم شدند.
به صاحبان اسب‌های برتر در این دوره از مسابقات که تا سه هفته آینده دنبال می‌شود، ۵۰۰ میلیون ریال جایزه نقدی تقدیم شد.

نسخه مناسب چاپ