برگزاری جشن پیروزی مقاومت در کرمان
 

کرمان –خبرنگار اطلاعات : جشن پیروزی مقاومت و گرامیداشت شهدای دانشگاه علوم پزشکی کرمان با حضور خانواده شهید مدافع حرم محسن حججی، در تالار وحدت دانشگاه آزاد کرمان برگزار شد. در این جشن استاندار کرمان گفت :حفظ وحدت سیاسی و عملیاتی در کشورنخستین وظیفه ما در برابر شهداست.
رزم حسینی افزود: امروزه حفظ وحدت واجب ترین امری است که همه ما باید به آن عمل کنیم.
وی با تاکید براین که مبارزه با فقر و جهل نیز باید در اولویت باشد، گفت: امروز دانشجویان و دانشگاهیان باید در عرصه فرهنگی و اقتصادی نقش آفرینی کنند و وظیفه آنها نباید تنها درس خواندن صرف باشد.
استاندار کرمان یاد آورشد: شهدای ما به شهادت نرسیدند تا امروز آسیب های اجتماعی در جامعه فزاینده باشد بلکه آنها شهید شدند که کشور همراه با اجرای احکام اسلامی، در عرصه بین المللی پیشرونده باشد.
به گفته وی مسئولیت شناسی و مدیریت جهادی داشتن دو وظیفه دیگر ما نسبت به شهداست.
رزم حسینی ادای احترام به شهدا و ایثارگران را وظیفه همگانی دانست وگفت: امروز باید سر تعظیم فرو آوریم به خانواده شهدا که چنین جوانانی را پرورش دادند.
وی افزود: اگر امروز از شهدا و ایثارگران در جامعه قدر دانی می کنیم در واقع یادآوری وظایف خودمان به خودمان است.
استاندار کرمان در ادامه ضمن تبریک پیروزی مقاومت، گفت: تمامی پیروزی های ۸ سال گذشته در منطقه خاورمیانه ، مرهون هدایت های راهبردی مقام معظم رهبری است که اگر هدایت های ایشان نبود ما می باید در داخل کشور علیه داعش می جنگیدیم.
وی همچنین به نقش سردار سلیمانی در این پیروزی ها اشاره کرد وافزود: فداکاری مردم، مستشاران و رهبری های سردار باعث شد جشن پیروزی را برگزار کنیم.

نسخه مناسب چاپ