کاراته کاران ۹ کشور در راه تهران
رقابتهای کاراته بین المللی ایران زمین در حالی طی روزهای پایانی این هفته برگزار خواهد شد که کمیته برگزاری برنامه‌های خاصی برای این رقابتها تدارک دیده است.
به گزارش مهر، این رقابتها دیرپاترین تورنمنت بین المللی کاراته در ایران است که همه ساله در تهران و با حضور تیم های داخلی و خارجی برگزار
می شود. طبق برنامه اعلام شده در بخش کومیته نفرات برتر هر وزن در یک دیدار به مصاف اعضای تیم ملی کشورمان می روند که قرار است جوایز نقدی به کاراته کار پیروز پرداخت شود.
احمد صافی مسئول برگزاری این رقابتها در این مورد گفت: حضور کاراته کارهای شاخص می‌تواند کیفیت و اعتبار این رقابتها را بالا ببرد که ذبیح الله پورشیب سرگروه تیم ملی کشورمان و سجاد گنج زاده بهترین سنگین وزن کاراته جهان در یک مسابقه دیدنی با نفر اول این جام رقابت خواهد کرد.
وی افزود: جوایز نقدی و هدایایی برای این قهرمانان در نظر گرفته شده است. هدف ما رونق هر چه بیشتر این مسابقات است و برنامه های متنوعی برای تحقق این هدف اجرا خواهیم کرد.
مسئول برگزاری رقابتهای ایران زمین افزود: این رقابتها با حضور ورزشکارانی از کره جنوبی، عراق، گرجستان، ویتنام، ژاپن، ارمنستان، کانادا، افعانستان و پاکستان و کاراته کارهایی از کشورمان برگزار می شود. البته در تلاشیم تا تیم های آذربایجان و ترکیه را هم برای حضور در این مسابقات به تهران دعوت کنیم.
صافی در پایان گفت: این مسابقات در دو بخش بانوان و آقایان در روزهای پنج شنبه ۳۰ آذر و جمعه اول دی در سالن غدیر تهران برگزار خواهد شد.

نسخه مناسب چاپ