گرشاسبی: لغو محرومیت در اختیار فیفا است
سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد سفر به ترکیه و اقداماتی که در آنجا انجام داده‌اند توضیحاتی به خبرنگاران اعلام کرد.
به گزارش فارس، ضیافت ناهار برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس دیروز با حضور بازیکنان، مدیران و خبرنگاران پرسپولیس برگزار شد.
در حاشیه این ضیافت حمیدرضا گرشاسبی در صحبتی که در جمع خبرنگاران داشت به آنها گفت: از زمانیکه به عنوان مدیر در ورزش کار کردم حدود ۷۰۰ طرح ورزشی را افتتاح کردم و به مردم سپردم. ورزشگاه غدیر را که عباسی وزیر وقت می‌گفت برای افتتاح نیاز به ۱۰ سال زمان دارد را در ۱۸ ماه به بهره برداری رساندم. ورزشگاه سردار، ورزشگاه بعثت، باشگاه دیهیم و … را من تحویل دادم.
وی در ادامه صحبت‌های خود عنوان کرد:‌ به ترکیه رفتیم و طرف مقابل به ما گفت باید ۸۰۰ هزار دلار را واریز کنیم و با فیش واریزی نزد آنها برویم. ما مذاکراتی کردیم که نتایج آن را فردا اعلام می‌کنم. حضور ما در ترکیه با سفردکتر روحانی همزمان شد. در هتل آنها سه رئیس جمهوری حضور داشتند. از دو خیابان که هیچکسی را راه نمی‌دادند عبور کردم و به هتل رفتم. آنجا روحانی را ندیدم اما با واعظی، ظریف و نهاوندیان صحبت کردم. از دیپلماسی سیاسی برای این موضوع کمک گرفتیم و موضوع حل شده است. البته بحث لغو محرومیت در حیطه اختیارات فیفا است و ما مذاکراتمان را شروع کردیم.

نسخه مناسب چاپ