راه دشوار پیکان برای عبور از تبریزدرلیگ والیبال
دور برگشت لیگ برتر والیبال ایران امروز با دیدار تیم شهرداری ارومیه و هاوش گنبد آغاز می‌شود.
به‌ گزارش فدراسیون، دور برگشت لیگ برتر والیبال ایران از امروز با برگزاری یک دیدار در ارومیه آغاز می‌شود. در نخستین دیدار هفته‌ دوازدهم شهرداری ارومیه از ساعت ۱۷ در سالن غدیر میزبان هاوش گنبد است. شاگردان ساسان خداپرست پس از حواشی به وجود آمده در دیدار پایانی دور رفت و برابر خودروسازان پایتخت در خانه امیدوارند ضمن جبران شکست در دور رفت برابر گنبدی‌ها با هواداران‌شان آشتی کنند. شهرداری ارومیه یازده امتیاز دارد و با سه برد و هشت باخت در رده یازدهم جدول رده‌بندی قراردارد و در صورت پیروزی‌اش و توقف حریفان می‌تواند تا چهار رده در جدول رده‌بندی صعود داشته باشد. در سوی دیگر هاوش گنبد یازده امتیازی هم امیدوار است با کسب پنجمین پیروزی برای نخستین بار بتواند به جمع هشت تیم برتر راه یابد.
در ادامه‌ دیدارهای هفته‌ دوازدهم چهار بازی به طور هم زمان از ساعت ۱۶ در شهرهای مختلف برگزار می‌شود. در مهمترین بازی شهرداری تبریز در سالن شهید اقدمی از پیکان تهران پذیرایی می‌کند. این دیدار که بین تیم‌های دوم و سوم جدول است، شاگردان عادل بناکار که با ۱۰ برد و یک باخت و کسب ۲۵ امتیاز در دور رفت همگان را غافلگیر کردند، می دانند در فکر تکرار پیروزی سه بر دو دور رفت هستند.
در سوی دیگر پیکانی ها به هیچ عنوان نمی‌خواهند روند پیروزی‌های شان شکسته شود و به دنبال کسب نهمین پیروزی متوالی و کم کردن فاصله با اصلی‌ترین رقیب مستقیمان هستند. در خانه والیبال تهران تیم رده چهارمی سایپا میزبان تیم رده پنجمی کاله آمل خواهد بود. سایپا که در دور رفت سه بر صفر کاله را از پیش رو برداشته بود، می‌خواهد نوار پیروزی‌هایش با محمد شعبان را با برد برابر شاگردان بهروز عطایی ادامه‌ دهد چرا که در صورت باخت باید رده چهارم را به حریف آملی تحویل دهد. برنامه دیدارهای هفته‌ دوازدهم به شرح زیر است:
شهرداری ارومیه – هاوش گنبد (امروز، ساعت ۱۷ ،سالن غدیر)
شهرداری تبریز – پیکان تهران (جمعه، ساعت ۱۶، سالن شهید اقدمی)
سایپا تهران – کاله آمل (جمعه، ساعت ۱۶، خانه والیبال)
رعد پدافند کاشان – سارویه ساری (جمعه ، ساعت ۱۶، سالن هفت مهر)
خاتم اردکان – شمس تهران (جمعه، ساعت ۱۶، سالن آیت الله خاتمی)
شهرداری ورامین – بانک سرمایه (یکشنبه، ساعت ۱۷:۳۰ ، سالن شهید گل عباسی)

نسخه مناسب چاپ