شرکت فولاد آلیاژی ایران نشان ملی مشتری‌مداری دریافت کرد
یزد ـ خبرنگار اطلاعات: شرکت فولاد آلیاژی ایران در دومین همایش ملی برند‌های برتر کشور که در کتابخانه ملی نهاد ریاست‌جمهوری برگزار شد، موفق به دریافت تندیس ملی مشتری‌مداری از منظر مشتریان و از جامعه آماری ۳۰‌هزار نفری شد.
* فرسودگی ناوگان حمل و نقل عمومی یزد
ناوگان حمل و نقل عمومی یزد با فرسودگی روبرو است و برای کاهش تلفات تصادفات باید فرهنگ‌سازی در جامعه را بیش از پیش مورد توجه قرار دهیم.
شهردار یزد در دیدار مدیران حمل و نقل استان یزد با آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه یزد با اشاره به اینکه یکی از مباحثی که همیشه مهم بوده و هست، بحث
حمل و نقل و ترافیک است، افزود: این موضوعات در قرن اخیر به‌عنوان یکی از موضوعات و مشکلات اساسی درون و برون شهری تبدیل شده است.
مهدی جمالی‌‌نژاد گفت: در شهرداری پیش از این سازمان‌ها مستقل بودند ولی با چارت جدید ابلاغ شده، این سازمان‌ها در یک سازمان ادغام شدند و کار بسیار سنگین شده است.
وی افزود: اگر بتوانیم مسائل حمل و نقل در استان یزد را توسعه دهیم بسیاری از مشکلات برطرف می‌شود ولی در عین‌حال این کار کاری بسیار سنگین و هزینه‌بردار است.
او با بیان اینکه امیدواریم بتوانیم این مشکلات را در اسرع‌وقت برطرف کنیم، اضافه‌کرد: ناوگان اتوبوسرانی شهر یزد متاسفانه عمر زیادی دارد و باید بتوانیم جوان‌سازی این ناوگان را در دستور کار قرار دهیم.
وی گفت: در صورتی‌که مدیریت شهری در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهد، مردم هم کمتر از وسایل نقلیه خود استفاده می‌کنند از وسایل و حمل و نقل عمومی استفاده می‌کنند.
شهردار یزد ادامه داد: متاسفانه تلفات تصادفات رانندگی چه در حوزه درون شهری و چه در حوزه برون شهری زیاد بوده و لازم است در این زمینه فرهنگ‌سازی لازم در جامعه برای رعایت قوانین انجام شود.
جمالی‌نژاد گفت: لازم است ناوگان حمل و نقل عمومی را توسعه بخشیده و در زمینه جوان‌سازی این ناوگان قدیم برداریم تا مردم هم ترغیب به استفاده از آن شوند.

نسخه مناسب چاپ