اخبار کوتاه داخلی
 

برد صدرنشین در قم و جشنواره گل گیتی‌پسند
هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر فوتسال با برتری تیم صدرنشین و پیروزی پرگل گیتی پسند برابر نماینده شهر قدس برگزار شد.
به گزارش مهر، رقابت های هفته بیست و سوم عصر دیروز در شهرهای مختلف برگزار شد که در سه دیدار تیم ها با تساوی دو به دو کارشان را به پایان بردند. مس سونگون در قم به یک پیروزی خوب رسید و گیتی پسند هم در اصفهان نماینده شهر قدس را گلباران کرد.
نتایج دیدارها:
هیات فوتبال قم ۳ – مس سونگون ۷
گیتی پسند ۹ – پارسیان شهر قدس یک
تاسیسات دریایی ۴ – مقاومت قرچک یک
ارژن شیراز ۲ – حفاری اهواز ۲
آذرخش بندرعباس ۳ – شهرداری ساوه یک
مقاومت البرز ۲ – فرش آرا مشهد ۲
شهروند ساری ۲ – آتلیه قم ۲
در پایان رقابت های این هفته تیم فوتسال مس سونگون با ۵۶ امتیاز صدرنشین است و تیم های گیتی پسند با ۵۱ و تاسیسات دریایی با ۵۰ امتیاز در رده های دوم و سوم قرار دارند.

آغاز ثبت نام کاندیداهای هیات رئیسه و اجرایی کمیته ملی المپیک
ثبت نام کاندیداهای هیات رئیسه و اجرایی کمیته ملی المپیک از صبح امروزدر محل کمیته ملی المپیک آغاز می شود.
به گزارش کمیته ملی المپیک ایران، طبق تصمیم هیات اجرایی کمیته ملی المپیک، انتخابات هیات رئیسه و اجرایی این کمیته برای دوره چهار ساله پیش رو در روز دوشنبه ۲۵ دی ماه جاری برگزارخواهد شد.
در همین راستا و طبق مفاد آیین نامه تنظیمی که چهارشنبه ۲۹ آذر در اختیار اعضای مجمع قرار گرفت، کاندیداهای حضور در این دوره از انتخابات از امروز به مدت دو هفته می توانند با در دست داشتن مدارک لازم و با مراجعه به سالن اجتماعات کمیته ملی المپیک نسبت به ثبت نام و‌اعلان کاندیداتوری خود اقدام کنند. ساعت ثبت نام از ۸ صبح تا ۱۵ روزهای ۲ تا ۱۵ دیماه جاری است.

دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و الجزایر قطعی شد
دیدار دوستانه تیم های ملی فوتبال ایران و الجزایر با تایید فدراسیون فوتبال الجزایر پیش از جام جهانی روسیه قطعی شد.
به گزارش ایرنا، تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی روسیه با تیم های اسپانیا، پرتغال و مراکش هم گروه است و برای حضور موفق در این رقابت ها کی روش حریفانی از آسیا، اروپا و آفریقا را برای دیدار دوستانه مد نظر قرار داده است. یکی از تیم های مد نظر برگزاری دیدار دوستانه با الجزایر است که شباهت زیادی به مراکش رقیب ایران در جام جهانی دارد.
فدراسیون فوتبال الجزایر دیروز به صورت رسمی برگزاری دیدار دوستانه با تیم های ملی فوتبال ایران و پرتغال را تایید کرده است.
تیم ایران به احتمال فراوان در اسفند سال ۹۶ یا اوایل فروردین سال ۹۷ با الجزایر بازی می کند.

ساعت دیدار پرسپولیس و فولاد تغییر کرد
مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد: زمان دیدار دو تیم پرسپولیس و فولاد خوزستان به دلیل مشکلات سیستم روشنایی ورزشگاه غدیر اهواز تغییر کرد. به گزارش ایرنا، سعید فتاحی، گفت: به دلیل مشکل سیستم روشنایی ورزشگاه غدیر اهواز ساعت بازی فولاد خوزستان و پرسپولیس از هفته شانزدهم لیگ برتر تغییر کرده است و این بازی فردا به جای ساعت ۱۷:۳۰ در ساعت ۱۴:۳۰ در اهواز آغاز خواهد شد. وی ادامه داد: همچنین به دلیل احترام به هواداران فوتبال و برای این که بازی استقلال و صنعت نفت آبادان هم به صورت زنده از تلویزیون پخش شود بازی این دوتیم هم فردادر ساعت ۱۶:۲۵ در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.

نسخه مناسب چاپ