دختر ۲ ساله قربانی اعتیاد پدر شد
بندرعباس ـ خبرنگار اطلاعات: یک مرد معتاد به شیشه، پس از مصرف شیشه، دختر دو ساله‌اش را در حاجی‌آباد با ضربات چاقو مورد آزار و اذیت قرارداد. مادر برای رساندن فرزندش به مدرسه، دختر دو ساله‌اش را تحویل شوهرش داد، اما هنگام بازگشت به خانه، کودک را غرق در خون دید.
پس از ورود پلیس و اورژانس، کودک فورا برای مداوا به بیمارستان فاطمه‌الزهرا(س) حاجی‌آباد انتقال یافت. پزشکان پس از معاینه کودک متوجه ضربات سختی شدند که این مرد به شکم و ران او وارد کرده است.
کودک بعد از معاینه پزشکی به بندرعباس انتقال یافت و پدرش هم به مراجع قانونی تحویل داده شد. مشاور رئیس دانشگاه و مدیر روابط عمومی علوم‌پزشکی هرمزگان با تأیید این خبر گفت: کودک حاجی‌آبادی که از ناحیه شکم با جسم برنده دچار مصدومیت شدید شده بود، در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید‌محمدی بندرعباس بستری است. دکتر فاطمه نوروزیان در ارتباط با آخرین وضع این کودک افزود: به دنبال اعزام دختربچه دو ساله از بیمارستان حاجی‌آباد که از ناحیه شکم با جسم برنده به شدت مجروح شده بود، بلافاصله اقدامات درمانی تخصصی برای نجات جان کودک در بیمارستان شهید محمدی آغاز شد. او گفت: در ادامه تکمیل روند درمانی اولیه که در بیمارستان حاجی‌آباد انجام شده بود، پزشکان بیمارستان شهید محمدی نیز اقدامات تکمیلی را که شامل جراحی روده و نواحی شکم بود انجام دادند اما با توجه به آسیب شدید ناشی از خونریزی و کمبود اکسیژن مغز به مدت طولانی، سطح هوشیاری کودک ۵ است که می‌توان گفت اوضاع جسمانی مناسبی ندارد.

نسخه مناسب چاپ