کوتاه فرهنگی
 

مجموعه نقاشی ها و مجسمه های شمس الدین غازی در گالری گلستان
نمایشگاه مجموعه نقاشی ها و مجسمه‌های شمس الدین غازی تا ششم دی در گالری گلستان برپا خواهدبود.
دهمین نمایشگاه انفرادی شمس الدین غازی در گالری گلستان نگاهی بر مجموعه‌های مختلف این هنر مند است که طی ده سال اخیر در ایران و دیگر کشورها به نمایش درآمده است.
آثار این نمایشگاه از مجموعه های شیر ایرانی، شیر و خورشید ها، خروس و خاطرات ایران، اسب های ایرانی و شیر ژیان و مجسمه‌های آهنین انتخاب شده اند. گالری گلستان به نشانی دروس، خیابان شهید کماسایی، گالری گلستان واقع است.

نمایشگاه آثار خوشنویسی، گل و مرغ و تذهیب در گالری «مهر مریم»
نمایشگاهی از گروه هنری نامیرا از شهر قم با آثاری از خوشنویسی،گل و مرغ و تذهیب از ۱۸ آذر به مدت سه هفته در گالری مهر مریم دایر شده است.
۷۰ اثر در این نمایشگاه گروهی به نمایش درآمده است. آثارخوشنویسی توسط استاد مجید جوان انجام شده است ، تذهیب ها را خانم عسگری و خانم عظیمی و آثار گل ومرغ را خانم ارشادی و آثار نگارگری را هم خانم جمشیدی به انجام رسانده اند.
علاقه مندان می توانند همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ از این آثار دیدن کنند. گالری «مهر مریم» به نشانی سی و پنج متری قیطریه، نبش شب تاب ، شماره ۱ واحد ۱۰، طبقه سوم واقع است.

نمایشگاه آثار نقاشیخط علی آزاد در گالری شلمان
نمایشگاه آثار نقاشیخط علی آزاد جمعه اول دی از ساعت ۱۶ تا ۲۰ و ۳۰ دقیقه در گالری شلمان گشایش یافت.
این نمایشگاه تا چهارشنبه ۶دی دایر خواهد بود و علاقه مندان می‌توانند در روزهای تعیین شده از ساعت ۱۶ تا ۲۰ از آثار این نمایشگاه دیدن کنند. گالری شلمان به نشانی خیابان میرداماد، نرسیده به شریعتی، رودبارغربی (جنوبی)، کوچه کاووسی، شماره ۲۷ واقع است.

نمایشگاه نقاشی‌های گروه هنری «ویولت» در فرهنگسرای اندیشه
گروه هنری ویولت مجموعه‌ای از تابلوها و نقاشی‌های خود را از روز شنبه دوم دیماه در فرهنگسرای اندیشه در معرض دید علاقمندان گذاشت.
این نمایشگاه تا ششم دی ماه هر روز از ساعت ۹ صبح تا ۱۹ عصر و پنج‌شنبه ۹ صبح تا ۱۵ عصر برپاست. در این نمایشگاه نیره حسن پور یکی از اعضای گروه هنری ویولت ۴ نقاشی از آثار خود را که بر اساس ۴ قطعه شعر از کتاب‌های «برگ و باد» و «نرگس شهلا» سروده حسن فرازمند خلق کرده، در معرض دید گذاشته است.

نسخه مناسب چاپ