۳ برند دیگر گوشی تلفن همراه مشمول رجیستری شدند
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شمار دیگری از گوشی های تلفن همراه را مشمول طرح رجیستری قرار داد و اعلام کرد: از ساعت ۲۴ روز جمعه ۸ دی ‌تمامی مدل‌های گوشی تلفن همراه گوگل، بلک‌بری و موتورولا مشمول طرح می‌شوند.
به گزارش خبرنگار ما، روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در اطلاعیه‌ جدید خود افزود: نظر به اجرای موفقیت‌آمیز مراحل اولیه طرح رجیستری و در راستای اهداف پیشگیری از قاچاق گوشی تلفن همراه، تحقق حقوق مصرف‌کنندگان، واردکنندگان قانونی و فروشندگان مجاز و براساس تصمیمات اتخاذ شده در یازدهمین جلسه کمیته راهبری طرح رجیستری، در ادامه مرحله دوم طرح و از ساعت ۲۴ روز جمعه ۸ دی تمامی مدل‌های گوشی تلفن همراه گوگل، بلک‌بری و موتورولا مشمول طرح می‌شوند.
سایر مدل ها هم متعاقباً در هفته‌های آینده پس از اعلام رسمی تحت پوشش طرح قرار می‌گیرند. پیش از این و از تاریخ ۱۴ آذر تمامی گوشی ها و تبلت‌های اپل مشمول طرح شده بودند. بنابراین به همه دارندگان مدل های گوشی فوق توصیه می‌شود تا تاریخ ذکر شده گوشی‌های موجود خود را فعال کنند و خریداران گوشی‌های مذکور هم از تاریخ شروع طرح (هشتم دی) همانند گوشی‌های اپل قبل از فعال‌سازی با استعلام کد ۱۵ رقمی (IMEI) از طریق سامانه #۷۷۷۷* یا #۴* اصالت گوشی را استعلام و پس از اطمینان از ثبت گوشی نسبت به خرید آن اقدام کنند.

نسخه مناسب چاپ