هادی ساعی: با حرف زدن تکواندو درست نمی‌شود
 

پرافتخارترین ورزشکار المپیکی ایران گفت: از فدراسیون اخبار زیادی مبنی بر تغییر منتشر می شود ولی این موضوع باید در عمل ثابت شود و با حرف زدن چیزی درست نمی‌شود.
هادی ساعی با بیان مطلب فوق به مهر گفت: بعد از برگزاری مجمع که با آن شرایط برگزار شد، همه از تغییر و تحول و برنامه های متنوع صحبت می کنند، البته که ایجاد تغییر در تکواندو کشور ضروری است ولی باید دید طرح این موضوع یک شعار است و یا اینکه چقدر به واقعیت نزدیک می شود.
وی ادامه داد: تغییرات در تکواندو باید از پولادگر آغاز شود. رئیس فدراسیون در کنار تغییر در سیاست کاری خود، باید در اخلاق، رفتار و نوع برخورد خود تغییرات کلی ایجاد کند. اگر قرار باشد وی به همان شیوه چند سال قبل پیش برود، بعید می دانم اتفاق خاصی بیفتد. دارنده سه مدال طلا و برنز المپیک در مورد شرایط همکاری با فدراسیون هم گفت: الان بحث «هادی ساعی» نیست و من به تنهایی نمی توانم کاری کنم.
فدراسیون و شخص پولادگر اگر خواهان ایجاد تغییرات اساسی در تکواندوست، باید شرایط حضور همه منتقدان را فراهم کند.
ساعی ادامه داد: موضع من در تکواندو شخصی نبوده که الان بخواهم برای همکاری خود شرط بگذارم. هدف من و اغلب منتقدان رشد و پیشرفت تکواندوست و اگر سخنی هم در این مورد به میان آمده فقط برای تحقق این هدف بوده است.
افراد دلسوز و توانمند متعددی بیرون از مجموعه تکواندو هستند که اگر خواهان برون رفت از شرایط فعلی هستند باید شرایط همکاری با آنها و بهره بردن از این توانمندیها فراهم شود.
ساعی در پایان گفت: ادامه روند فعلی تکواندو کشور را با چالشی بزرگ مواجه خواهد کرد که بازیهای آسیایی، قهرمانی جهان و المپیک پیش رو را تحت تاثیر قرار خواهد داد. امیدوارم مسئولان فدراسیون در واقعیت به دنبال تغییر باشند نه آنکه با شعار به فکر جلب نظر افکار عمومی بوده و در انتها راه خود را بروند.

نسخه مناسب چاپ