جذب ۶ میلیارد تومان تسهیلات توسط بنیاد شهید قرچک
قرچک – خبرنگار اطلاعات‌: رئیس بنیاد شهید قرچک گفت‌: ۶ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال توسط بنیاد شهید قرچک جذب شد.
آزمان کادری افزود : تفاهمنامه تسهیلات اشتغال برای فرزندان شهدا امضا و ۶ میلیارد تومان تسهیلات در این زمینه از ابتدای سال جذب شده است.
وی تأکید کرد: جلسات شورای مشورتی به طور منظم برگزار می‌شود که در رأس آن فرماندار قرار دارد که نگاه سیاسی به جامعه ایثارگران ندارد و همیشه تلاش کرده است تا مشکلات خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر رفع شود. او اضافه کرد: جلسه پرخیر و برکتی با
رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای در زمینه مسائل اشتغال و کارآفرینی و جذب اعتبارات لازم برای اشتغال برگزار شد که منجر به امضای یک تفاهمنامه و صورت‌جلسه‌ای شد که بزودی اجرا می‌شود.
کادری گفت: با امضای تفاهمنامه اشتغال خیلی از مسائل اشتغال بین فرزندان جانبازان و شهدایی که دیپلم و زیر دیپلم هستند، رفع می‌شود و نتایج بسیار خوبی به دست می آید.وی ادامه داد: اگر تفاهمنامه‌ای که امضا شده از هفته‌های آینده کلید بخورد، می‌توانیم بگوییم مسائل اشتغال را بین فرزندان شهدا و جانبازان ۲۵ درصد به بالا که فاقد شغل هستند،
برطرف می‌کنیم.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک اضافه کرد: در زمینه اجرای طرح سپاس و دیدار مسؤ لان شهرستان قرچک با خانواده‌های معظم شهدا و با توجه به انجام ۸۰ درصد از دیدارها در رتبه شهرستان‌های برتر قرار داریم.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک افزود: در زمینه اشتغال امسال دو کار بسیار مهم را انجام دادیم،
نخست امضای تفاهمنامه که منجر به اشتغال ۲۵۰ نفر از فرزندان شهدا و جانبازان دیپلم و یا زیر دیپلم می‌شود و دیگری اعطای وام ۲۵ میلیون تومانی با کارمزد۴ درصد با اعتبار پنج میلیارد تومان که در قالب تسهیلات اشتغال پرداخت خواهد شد.
کادری در باره اشتغال فرزندان شهدا افزود: گروهی از فرزندان شهدا در شهرک صنعتی نزدیک به یک میلیارد تومان وام تسهیلات ۴ درصدی در زمینه اشتغال‌زایی جذب کرده‌اند؛ بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک از ابتدای سال تا به امروز ۶ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در زمینه اشتغال انجام داده است.
وی گفت: با توجه به این که سفردکتر روحانی رئیس جمهوری به شهرستان قرچک را پیش رو خواهیم داشت، امیدوارم این سفر منشأ خیروبرکت باشد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک اظهار داشت: از فرماندار شهرستان قرچک می‌خواهیم که سهم ایثارگران را در سفر رئیس جمهوری مطالبه کند.

نسخه مناسب چاپ