دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از منطقه آزاد اروند دیدن کرد
خرمشهر – خبرنگار اطلاعات: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از بخش‌های مختلف گردشگری، صنعتی و تجاری منطقه آزاد اروند دیدن کرد.

محسن رضایی برای حضور در مراسم پنجمین سالگرد ارتحال آیت‌الله جمی به شهر آبادان سفر کرده بود، ابتدا در سازمان منطقه‌ آزاد اروند حضور یافت و سپس با همراهی مسئولان این سازمان از بخش‌های مهم این منطقه دیدن کرد.او گفت: لازم است برای مردم آبادان و خرمشهر امکان درآمدزایی به‌وجود آید.

رضایی با اشاره لزوم تحول در زندگی مردم اضافه کرد: لازمه این تحول شجاعت و تصمیم‌گیری‌های بزرگ است که با اتحاد و همدلی انجام می‌شود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند به ارائه گزارشی از فعالیت‌های منطقه آزاد اروند و بررسی مشکلات و معضلات موجود در این منطقه و ارائه طرح جامع و پروژه‌های در دست اقدام پرداخت و افزود: اعتبارات برای توسعه زیرساخت‌ها بسیار کم است.

اسماعیل زمانی گفت: نگاه ما برای تجارت، منطقه تجاری شلمچه و بازار عراق است که با احیا و گسترش فعالیت در بندر خرمشهر، تجارت توسعه خواهد یافت.

رئیس هیات مدیره منطقه آزاد اروند افزود: با ساخت خط آهن بندر امام به شلمچه در منطقه آزاد اروند و اتصال آن به بصره، به شرق مدیترانه ارتباط اقتصادی خواهیم داشت.محسن رضایی در ادامه این بازدیدها به جزیره مینو رفت و سپس با حضور در سایت صنعتی منطقه آزاد اروند با ظرفیت‌های صنعتی این منطقه آشنا شد.

رضایی گفت: یکی از راه‌هایی که ایران بتواند سهم خوبی از بازار داخلی و خارجی را بگیرد این است که کیفیت را بالا ببریم و قیمت پایین باشد؛ این می‌تواند یک استراتژی برای تولید ملی باشد.

نسخه مناسب چاپ