دیدار خوانندگان موسیقی پاپ با فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ
 

گروهی ازاهالی هنر و خوانندگان موسیقی پاپ کشور با فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ دیدار کردند.

به گزارش ایرنا فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ دراین دیدارکه به خواست هنرمندان و استقبال پلیس برگزار شد گفت: برخلاف نگاه سنتی که شرح وظایف وماموریت های پلیس را محدود به حوزه بزهکاری اجتماعی، و مواردی از این دست می داند ، ناجا فعالیت همدلانه در حوزه های اجتماعی فرهنگی وهنری را از اصلی ترین شرح وظایف خود می داند.

سردار حسین ساجدی نیا اظهار داشت: گاه اظهارات وادعاهای منفی درباره نوع نگاه و رویکرد پلیس با ساحت هنر و موسیقی شنیده می شود که به یقین نادرست و خلاف واقعیت است .

وی با اشاره به تمرکز و اعتقاد راهبردی پلیس بر ایجاد انتظام و امنیت مبتنی بر مشارکت اجتماعی اظهار داشت: به یقین اهالی فرهنگ و ادب افزون بر اهمیت ذاتی به عنوان نیروهای موثر در تحقق این راهبرد از اهمیت محوری برخوردار هستند.

ساجدی نیا افزود: اهالی فرهنگ و هنر با خلق فضاهای پر شور ونشاط و امید بخش می توانند نقش محوری در سلامت روانی و اجتماعی ایفا کنند.

وی افزود: پلیس همواره به دنبال روابط دوستانه و جانبدارانه از اهالی هنر بوده و تجارب موجود مبین حمایت

بی دریغ ناجا از اهالی فرهنگ و موسیقی است.فرمانده انتظامی تهران بزرگ با ذکرمصادیقی ازحمایت های پلیس از هنرمندان در برخوردهای ناشایست برخی افراد گفت : پلیس با آگاهی از دغدغه ها و مشکلات اهالی موسیقی اهتمام جدی برای رفع این موانع دارد.ساجدی نیا از درخواست هنرمندان برای برگزاری این نشست که به فرصتی برای همدلی فزونتر و مجالی برای بررسی دغدغه های اهالی موسیقی منجر شده است ابراز خرسندی کرد.

وی گفت: بدیهی است این نشست ها

به ایجاد روابط هر چه بهتر پلیس با هنرمندان کمک کرده و با ایجاد درک متقابل نسبت به رسالت و ماموریت طرفین زمینه تقویت فعالیت های طرفین و تحقق نظرگاه های آنها را فراهم می کند.ساجدی نیا با تاکید بر اینکه پلیس مخالفتی با شادی مردم ندارد افزود: اقدام های پلیس همواره در جهت پیشبرد اقدامات فرهنگی و تداوم فعالیت های هنری در سطح جامعه بوده و همچنان نیز خواهد بود.

در این نشست جمعی از خوانندگان پاپ کشور همچون احسان خواجه امیری، مازیار فلاحی، فرزاد فرزین، شهرام شکوهی، رضا یزدانی، بهنام صفوی،امید حاجیلی حضور داشتند.

آنان در این نشست از دغدغه های کاری خود با رییس پلیس پایتخت گفتند و خواستار رسیدگی به مشکلات این بخش شدند.

نسخه مناسب چاپ