آسفالت راه‌های روستایی؛ اولویت اول خراسان شمالی
بجنورد ـ خبرنگار اطلاعات: استاندار خراسان شمالی گفت: یکی از اولویت‌های اول استان آسفالت راه‌های روستایی و تردد راحت و ایمن در محورهای این استان است.

سیدعلی اکبر پرویزی، در دیدار مدیرکل و کارکنان راه و شهرسازی استان با قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی عوامل راهداری در شرایط سخت زمستان، اظهار داشت: راهداران در بازکردن مسیر در شرایط سخت آب و هوایی به ویژه در استان کوهستانی خراسان شمالی نقش تأثیرگذاری دارند.

وی اشاره‌ای نیز به وضع فعلی پایانه مسافربری بجنورد کرد و خواستار بازنگری در طرح تفصیلی این پروژه مهم استان شد.مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی نیز در این دیدار از راهداران به عنوان خدمتگزاران هر روزه مردم در جاده‌ها یاد کرد و اظهار داشت: سیستم حمل و نقل تأثیر بسزایی در چرخه اقتصاد کشور دارد.

علی‌اصغر بدیعی‌مقدم، به اتمام رساندن پروژه‌های نیمه‌تمام را به عنوان اولویت اصلی معرفی کرد و گفت: بعد از انجام این کارها پروژه‌های جدید را شروع خواهیم کرد. سرهنگ حسین‌زاده، فرمانده پلیس‌راه خراسان شمالی هم در این دیدار از کاهش ۲۴ درصدی تصادفات فوتی در استان از ابتدای امسال خبر داد و افزود: این امر باعث کسب رتبه پنجم کشوری استان در کاهش تصادفات فوتی شده است.

وی با اشاره به توجه ویژه به محور بجنورد به جنگل گلستان، یادآور شد: با ساخت این محور ۵۰ درصد تصادفات فوتی استان کاهش می‌یابد.

نسخه مناسب چاپ