زمان پیش فروش نوروزی بلیت‌‌های قطار اعلام می‌شود
راه آهن جمهوری اسلامی برای فروش بلیت نوروزی قطارهای مسافربری خود از ۲۵اسفند تا ۱۵ فروردین ۹۳ برنامه‌ریزی کرده ‌است.

سید محمد راشدی معاون مسافری راه‌آهن در گفتگو با فارس بیان کرد:البته پیش‌فروش جدید بلیت قطار برای تاریخ‌های اول بهمن‌ ‌تا ۲۴ اسفند ۹۲ خواهد بود. پس از این مرحله، فروش بلیت قطارهای نوروزی شروع خواهد شد که از ۲۴ اسفند تا ۱۵ فروردین ۹۳ است.

وی اضافه کرد: ‌در سامانه فروش بلیت در نظر گرفته شده توسط راه‌‌آهن، بلیت‌ همه قطارهای ناوگان ریلی مسافری کشور به فروش خواهد رسید.

نامبرده اظهار داشت: این سامانه در راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران مستقر است و راه‌آهن به عنوان حاکمیت بر نحوه اجرا نظارت دارد که امیدواریم بتوان رضایت مردم را هرچه بیشتر فراهم کرد و خدمات مناسبی ارائه داد.

وی گفت: در پیش فروشی که برای تاریخ‌های یکم بهمن تا ۲۴ اسفند ۹۲ خواهیم داشت، احتمالاً از سیستم جدید فروش بلیت استفاده می‌شود که همان سیستم یکپارچه فروش راه‌آهن نامیده می‌شود.

معاون مسافری راه‌آهن بیان کرد: برای انجام پیش فروش نوروزی بلیت‌‌های قطار برنامه‌ریزی‌ لازم انجام شده است که در تاریخ مشخص اعلام می‌شود.

وی اظهار داشت: ۱۲۰۰ آژانس و مرکز فروش بلیت در سطح کشور بلیت این قطارها را همزمان به طور آنلاین به فروش خواهند رساند و مردم هم می‌توانند از منزل به راحتی بلیت تهیه کنند.

راشدی گفت: برنامه‌ریزی شده‌است در شهرهای بزرگ در فاصله‌های کمتر از ۵ کیلومتر آژانس بلیت فروشی در سطح شهر توزیع مناسبی داشته باشد و مردم بتوانند از طریق نزدیکترین آژانس فروش بلیت، نسبت به تهیه بلیت اقدام کنند.

نسخه مناسب چاپ