ضرغامی: دکتر روحانی معتقد به آزادی بیان و اندیشه است
 

رئیس سازمان صدا و سیما گفت: حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور محترم معتقد به مجیزگویی هنرمند نیست بلکه ایشان معتقد به آزادی بیان و اندیشه بوده و این حرف درستی است که باید به جامعه امید هدیه کرد.

به گزارش ایرنا، عزت الله ضرغامی در مراسم اختتامیه سومین جشنواره بین المللی جام جم اظهار کرد: هنرمندان پرتوان و ارزشمند، سرمایه های کشور و جزو بیت المال مسلمین و کشور اسلامی محسوب می شوند.

وی آثار هنرمندان را در سیما با توجه به ساختارهای مختلف و مخاطبان زیاد، از برنامه های گفتگو محور تا مجموعه های نمایشی ستود و در ادامه با قدردانی از خانواده های معظم شهدا، آنها را صاحبان اصلی هنر توصیف کرد و افزود: بالاترین جلوه هنر و هنرمندی را شهدا انجام دادند و راه را برای افتخارات ملت ایران فراهم کردند.

رئیس سازمان صداوسیما در بخش دیگری از سخنان خود درباره رابطه کاری بین مدیران رسانه و هنرمندان گفت: کاری که مدیران انجام می دهند صرفاً کار اداری نیست؛ مدیران و هنرمندان حلقه های یک زنجیرند و حرکت همه آنها در یک مسیر است.ضرغامی مدیران رسانه را مشاوران صادق هنرمندان و برنامه سازان توصیف کرد و افزود: اگر مشاوره ها و همفکری ها داده نشود، معلوم نیست برخی آثار به کجا برسد.

رئیس رسانه ملی بر ضرورت وجود کار گروهی تاکید کرد و افزود: امروزه کار جمعی تاثیرگذارتر است و هنرمندان نامور در کار جمعی شکل می گیرند و در این مسیر اگر هنرمند مشاوره و کمک فکری بگیرد اثرگذارتر خواهد بود و کار ماندگار هنرمند احتیاج به مشورت دارد.ضرغامی با بیان اینکه اگر هنرمند کارش را با اعتقاد انجام دهد اثری ماندگار می سازد، یادآور شد: هنرمند واقعی مسئله یابی می کند، تحقیق و بررسی می کند و بهترین راه حل را بر می گزیند.

رئیس رسانه ملی با سپاس از برگزارکنندگان جشنواره بین المللی جام جم، سومین دوره این جشنواره را نشستی استثنایی با حضور جمع کثیری از بزرگان هنر و رسانه توصیف و از هنرمندان ارزشمند محمدعلی کشاورز، علی نصیریان، جوزانی کارگردان مجموعه تلویزیونی «در چشم باد»، غلامحسین ابراهیمی دینانی کارشناس برنامه معرفت قدردانی کرد.

نسخه مناسب چاپ