مصاف تیم های نیمه بالا با نیمه پایین جدول لیگ برتر فوتسال
هفدهمین هفته از لیگ برتر فوتسال ، امروزدر حالی برگزار می‌شود که تیم‌های مدعی به مصاف پایین جدولی‌ها می‌روند .

لیگ برتر فوتسال به ایستگاه هفدهم رسید تا بازی‌های حساسی در شهرهای مختلف کشور برگزار شود. اهمیت بازی‌های امروز، برخاسته از شرایط جدول است و با وجود رقابت نزدیک بین تیم‌های بالای جدول و تیم‌های نیمه پایینی جدول، انتظار می‌رود که تیم‌ها برای کسب امتیاز به آب و آتش بزنند تا جایگاه خود را در فاصله ۹ هفته مانده به پایان لیگ، تثبیت کنند .

بازی‌های این هفته را می‌توان مصاف تیم های نیمه بالا و نیمه پایین جدول دانست. در یکی از بازی‌های مهم، تیم دبیری تبریز در ماهشهر به مصاف تیم پتروشیمی می‌رود.

این بازی، فرصت دیگری برای تیم با تجربه وحید شمسایی است تا فاصله امتیازی خود را در صدر جدول با گیتی پسند افزایش دهد. تبریزی‌ها با ۴۰ امتیاز و اختلاف ۶ امتیاز نسبت به تیم دبیری، رده نخست جدول را در اختیار دارند.

در دیگر بازی حساس امروز، گیتی پسند اصفهان که با دو تساوی در دو هفته اخیر، از تیم دبیری عقب افتاده، مقابل هلال احمر تبریز محکوم به برد است. در غیر این صورت، فاصله‌اش از صدر بیشتر می‌شود و جایگاه دومی خود را از دست می دهد.

تیم‌های دبیری تبریز، گیتی پسند اصفهان، حفاری اهواز، منصوری قرچک، میثاق تهران، فرش آرای مشهد، شهرداری تبریز، ماهان تندیس قم، هلال احمر تبریز، تاسیسات دریایی تهران، شهرداری ساوه، زمزم اصفهان، پتروشیمی ماهشهر و راه ساری، اکنون رده‌های اول تا چهاردهم لیگ برتر را در اختیار دارند.

برنامه بازی های هفته هفدهم لیگ برتر فوتسال که ساعت ۱۶ برگزار می شود به این شرح است:

ماهان تندیس قم – تأسیسات دریایی ایران

شهید منصوری قرچک – شهرداری ساوه

راه ساری – زمزم اصفهان

پتروشیمی ماهشهر – دبیری تبریز

میثاق تهران – شرکت ملی حفاری ایران

فرش‌آرا مشهد – شهرداری تبریز

گیتی پسند اصفهان – هلال احمر تبریز

نسخه مناسب چاپ