توزیع ۱۰ میلیارد تومان بن برای خرید مددجویان کمیته امداد از فروشگاه نوروزی
سرویس سیاسی – اجتماعی:سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) از توزیع ۱۰ میلیارد تومان بن برای خرید مددجویان زیر پوشش و نیازمندان از فروشگاه نوروزی این نهاد خبر داد و گفت: در این فروشگاه اجناس به طور متوسط ۳۰ درصد تخفیف قیمت دارند.

به گزارش خبرنگار ما، حسین انواری در مراسم گشایش فروشگاه نوروزی کمیته امداد ، افزود: فعالیت این فروشگاه از امروز تا ۳۱ فروردین ۹۳ ادامه دارد.وی تاکید کرد: در این فروشگاه ۱۰ میلیارد تومان بن میان نیازمندان و مددجویان زیر پوشش توزیع می شود که هشت میلیارد تومان آن به طور مستقیم به مددجویان و دو میلیارد تومان هم به موسسات خیریه برای توزیع ارائه می شود.

به گفته انواری، پیش بینی می شود در فروشگاه نوروزی امسال ۲۵ میلیارد تومان فروش داشته باشیم که نسبت به سال گذشته از افزایش ۲۰ درصدی برخوردار است.

سرپرست کمیته امداد تصریح کرد: افرادی که موفق به خرید نشدند می توانند از ۱۵ تا ۳۰ فروردین ۹۳ نسبت به تهیه اجناس خود اقدام کنند.وی در باره توزیع بن ها گفت: مبلغ هر یک از بن ها ۱۰ هزار تومان است که به نسبت تعداد اعضای خانواده میان آن ها توزیع می شود و البته واحد مددکاری مستقر در فروشگاه نوروزی در صورت تائید نیازمند بودن فرد کمک‌های دیگری برای ارائه خدمات و بن بیشتر انجام می دهد.در ادامه امرالله حسینی رئیس مرکز خدمات بازرگانی کمیته امداد گفت: در فروشگاه نوروزی امسال هشت هزار و ۳۰۰ قلم کالا در ۸۰ غرفه عرضه شده است .

وی هدف از برگزاری این فروشگاه را حمایت از تولید، ایجاد اشتغال و عرضه کالا با کیفیت و قیمت مناسب به مدد جویان برشمرد و افزود:امسال برای نخستین بار تمامی گزارش های روزانه فروشگاه توسط نرم افزار برای برنامه‌ریزی سال آینده ثبت می شود .

نسخه مناسب چاپ