گشایش نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان اسباب‌بازی و سرگرمی در همدان
همدان – خبرنگار اطلاعات: سیزدهمین نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان، اسباب‌بازی و سرگرمی، تفریحی، ورزشی، لوازم و تجهیزات کمک آموزشی در فضایی عمومی بالغ بر ۱۴ هزار مترمربع به‌صورت مفید در ۵۰۰۰ مترمربع در نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان گشایش یافت.

در مراسم افتتاح این نمایشگاه محمدرضا بیاناتی مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان حضور فعال اداره کل آموزش و پرورش استان همدان، اداره بهزیستی شهرستان همدان، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان، پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی استان همدان (همیار پلیس) و شرکت توزیع نیروی برق استان همدان را از نقاط قوت این نمایشگاه برشمرد و افزود: موسسه‌های آکادمی تخصصی پدیده، موسسه فکر آفرین، آموزشگاه زبان بارمان، مرکز رشد و خلاقیت کودکان با رویکرد آموزشی، ورزشی و تفریحی در سه سالن الوند، هگمتانه و ابن‌ سینا حضوری فعال خواهند داشت.

وی اضافه کرد: در مجموع ۱۱۰ نماینده از استان‌های همدان، تهران، اصفهان، خراسان رضوی، قم و فارس آخرین متدها، تحقیقات، دستاوردهای آموزشی، وسایل ورزشی، تفریحی و سرگرمی را با ایجاد زمینه‌‌ای برای ارائه ایده‌ها و طرح‌‌های جدید و همچنین ایجاد بستری مناسب برای آشنایی خانواده‌ها با سرگرمی‌های آموزشی نوین در اختیار عموم قرار دادند.

او افزود: موضوع اوقات فراغت در کلانشهرها یکی از دغدغه‌های جدی بوده، اوقات فراغت برای کودک و نوجوان با سرگرمی و اسباب‌بازی توامان معنا پیدا می‌کند، لذا برگزاری نمایشگاه‌هایی از این قبیل که تولیدکنندگان به‌صورت گزینشی در کنار هم گردآوری می‌شوند کمک می‌کند که بازی‌های سنتی ایران و همچنین وسایل بازی قابل اطمینان به خانواده‌ها معرفی شود.

سیزدهمین نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان، اسباب‌بازی و سرگرمی، تفریحی، ورزشی، لوازم و تجهیزات کمک آموزشی تا ۴ بهمن ادامه دارد.

نسخه مناسب چاپ