پوشش ۷۰ درصدی بیمه کارکنان ناجا
 

سرویس خبر- فرمانده ناجا در همایش مدیران بهداشت و درمان ناجا از حفظ رقم ۷۰ درصدی پوشش بیمه برای کاهش دغدغه کارکنان این نیرو و خانواده‌هایشان خبر داد.

سردار احمدی مقدم در بیستمین همایش سراسری مدیران درمان و بهداشت ناجا اظهار داشت: در کشور ۷۰ درصد هزینه‌های بیمه‌ای را مردم تقبل می‌کنند و فقط ۳۰ درصد را بیمه پوشش می‌دهد، درحالیکه ناجا همان سهمیه ۷۰ درصد بیمه و ۳۰ درصد مردم را حفظ کرده است ولی باید تلاش کرد پوشش‌های بیمه‌ای افزایش یابد و اگر هم نتوانستیم، وضع موجود را حفظ کنیم تا درمان، دیگر دغدغه کارکنان نباشد. وی افزود: باید تغذیه در خانواده کارکنان، مدیریت شود و سلامت کارکنان در ناجا الگوسازی شود و در دوره آموزشی سربازان می‌توانیم با ارائه آموزش‌های درست، آنها را تبدیل به سفیران سلامت در منازلشان کنیم.

* افتتاح ۲ بیمارستان

‏سردار دکتر علی مجیدی، رئیس بهداری کل ناجا هم از آغاز به کار دو بیمارستان نیروی انتظامی در تبریز و کرمانشاه خبر داد و‌ گفت: با راه‌اندازی این دو بیمارستان، تعداد بیمارستان‌های نیروی انتظامی به ۹ واحد می‌رسد.

وی افزود:‌پلیس‌های چاق در صورتی‌که وزنشان را کاهش ندهند ترفیع نمی‌گیرند.به گفته رئیس بهداری ناجا قد و وزن نیروهای پلیس اندازه گیری شده و اگر افراد وزن خود را کاهش ندهند ترفیع نمی‌گیرند.

نسخه مناسب چاپ