ایجاد مرکز پرتودهی شمال غرب کشور در بناب
بناب ـ خبرنگار اطلاعات: جشن‌های دهه فجر، امسال باید باشکوهتر و چشمگیرتر از سال‌های گذشته برگزار شود.سعید برقی فرماندار بناب درجلسه شورای اداری این شهرستان با اشاره به موقعیت کنونی نظام جمهوری اسلامی در دنیا، افزود: دشمنان نظام تمام عملکردها و برنامه‌های مسئولان و مردم را زیر نظردارند؛ لذا حضورپررنگ مردم در برنامه‌های دهه فجر بویژه راهپیمایی یوم الله۲۲ بهمن تأثیر بسزایی درنتایج مذاکرات هسته‌ای دارد. وی سپس اعلام کرد: همزمان با دهه مبارک فجر۱۳طرح کوچک و بزرگ شهرستان بناب

به بهره برداری می‌رسد.

فرماندار بناب همچنین با اشاره به ضرورت رعایت تکریم ارباب رجوع در ادارات شهرستان، برهمکاری تنگاتنگ ادارات با یکدیگر تأکیدکرد. برقی با انتقاد از عملکرد برخی دستگاههای نظارتی شهرستان در زمینه انجام وظایف محوله یادآور شد: با وجود اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی نباید در کارخانه‌ها شاهد تولید محصولات غیراستاندارد یا به علت نبود نظارت مسئولان بهداشتی شاهد فعالیت دکتر قلابی دراین شهرستان باشیم!

وی همچنین از راه‌اندازی مرکز پرتودهی شمال غرب کشور وابسته به سازمان انرژی اتمی از اوایل سال آینده در بناب خبر داد و گفت: در این مرکز ادویه، غلات، لوازم پزشکی و محصولات کشاورزی شمال غرب کشور پرتودهی خواهند شد. برقی در این نشست همچنین از کسب رتبه دوم بناب در استان آذربایجان شرقی در زمینه ایجاد اشتغال خبر داد شهرام عارفی، رشید سلیمانی و رحیم‌زاده را به ترتیب به عنوان روسای جدید ادارات صنعت، معدن و تجارت، کمیته امداد و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بناب معرفی کرد.

نسخه مناسب چاپ