نامگذاری مجتمع فرهنگی آموزشی اصلاح و تربیت یزد به نام شهید مصطفی احمدی روشن
یزد ـ خبرنگار اطلاعات: همزمان با ایام شهادت چهارمین شهید جهاد علمی مصطفی احمدی روشن، با حضور خانواده این شهید در کانون اصلاح و تربیت یزد، مجتمع فرهنگی آموزشی در حال ساخت این مرکز به نام شهید مصطفی احمدی روشن نامگذاری شد.

صدیقه سالاریان مادر شهید مصطفی احمدی روشن در معیت مدیر کل زندان‌های استان با حضور در کانون اصلاح و تربیت از فضاهای مختلف آموزشی و فرهنگی دیدن کرد و گفت: ثواب کمک به کانون اصلاح و تربیت به منظور فراهم کردن امکانات و ساختن فضایی مناسب برای اصلاح و تربیت مددجویان، کمتر از ساخت مدرسه نیست.

وی گفت: اقدام‌های فرهنگی و آموزشی نقش مؤثری در اصلاح و تربیت مددجویان این مرکز دارد و حمایت و کنترل آن‌ها پس از آزادی نیز می‌تواند در ورود مجدد آن‌ها به چرخه جرم و جنایت تاثیرگذار باشد.

او سپس با حضور در جمع مددجویان گفت: از نحوه تلاش و حضور پررنگ شما در کلاس‌های آموزشی و فرهنگی کانون مشخص است که از ضریب هوشی بالایی برخوردار هستید که امیدوارم بتوانید از استعدادهای خود در راه سعادت و پیشرفت کشور استفاده کنید.

مادر شهید احمدی روشن ادامه داد: مصطفای شهید هم یکی از فرزندان همین مرز و بوم بود که با تلاش و کوشش نقش بسزایی در اقتدار کشور برای رسیدن به فناوری‌های نوین هسته‌ای داشت و مطمئن هستم شما هم می‌توانید با همت و توکل به خدای متعال در زمینه‌هایی که استعداد آن را دارید موفق و باعث سربلندی ایران باشید.

در این بازدید حسین سالاریان دایی شهید و جمعی از پرسنل‌ زندان‌های استان در این بازدید حضور داشتند.

سیدحشمت حیات‌الغیب مدیر کل زندان‌ها نیز در این مراسم به تشریح‌ اقدامات اصلاحی و تربیتی در مجموعه کانون اصلاح و تربیت پرداخت و در پایان از خانواده‌ این شهید هسته‌ای قدردانی کرد.

نسخه مناسب چاپ