اعطای نخستین جایزه تعالی در آموزش چشم پزشکی به دکترباقری
نخستین جایزه تعالی در آموزش چشم پزشکی به دکتر عباس باقری استاد مرکز تحقیقات چشم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اعطا شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مرکز تحقیقات و گروه چشم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در راستای قدردانی از نقش پویا و تأثیر گذار دکتر سیدحمید سجادی در ایجاد تحول در دانش چشم پزشکی امروز ایران جشنواره اعطای جایزه تعالی در آموزش چشم پزشکی را به نام وی برگزار کرد.

اولین جایزه تعالی در آموزش چشم پزشکی به دکتر عباس باقری استاد و عضو هیأت علمی گروه چشم دانشگاه اعطا شد.

دکتر عباس باقری لطف آباد متولد ۱۳۴۴ متخصص چشم و دارای فلوشیب اکولوپلاستیک و استرابیسم و یکی از اساتید پیشگام در زمینه آموزش و پژوهش در رشته استرابیسم و چشم‌ پزشکی کودکان است.

این جایزه در نهمین سمینار سالیانه گروه چشم و مرکز تحقیقات چشم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، با حضور معاون آموزشی وزارت بهداشت، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه، رئیس مرکز تحقیقات چشم دانشگاه و جمع کثیری از متخصصان چشم پزشکی کشور به دکتر عباس باقری اعطا شد.

دکتر سیدامیر محسن ضیایی معاون آموزشی وزارت بهداشت در این مراسم با اشاره به دستاوردهای گروه چشم و مرکز تحقیقات چشم دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی و سابقه آشنایی خود با دکتر عباس باقری از زحمات و تلاشهای وی در زمینه تولید علم تقدیر کرد و ضمن بیان خاطراتی از آن دوران ، ویژگی های برجسته شخصیتی وی را یادآور شد و دانش بالا و اخلاق نیک دکتر باقری را ستود.

دکتر محمدعلی جوادی مدیر گروه و رئیس مرکز تحقیقات چشم دانشگاه نیز در این مراسم از زحمات دکتر عباس باقری تقدیر کرد و دانش علمی و اخلاص وی در برخورد با بیماران، دانشجویان وهمکاران را از ویژگیهای بارز این استاد توانمند برشمرد.

نسخه مناسب چاپ