بهره برداری از ۴۶ پروژه رباط کریم در دهه فجر
رباط کریم – خبرنگار اطلاعات: فرماندار رباط کریم از افتتاح ۴۶ پروژه عمرانی در حوزه‌های مختلف در دهه فجر در این شهرستان خبر داد.

بیژن سلیمان پور در گفتگو با اطلاعات از افتتاح سه جایگاه ‏CNG‏ همزمان با دهه فجر در رباط کریم خبر داد و گفت: جایگاه امجدیان با هزینه ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار و جایگاه نصر و یک جایگاه دیگر با ۲ میلیارد تومان اعتبار در نصیرشهر که هر سه در مسیر جاده قدیم ساوه هستند، آماده بهره برداری است.

وی افزود: با توجه به پیگیری‌های مسئولان و جذب اعتبار لازم، سه ساختمان نیروی انتظامی شامل کلانتری و پلیس راهور همراه با ساختمان حوزه بسیج در این ایام افتتاح خواهد شد.

او با بیان این‌که در این باره هماهنگی‌های لازم برای تامین نیرو و امکانات با فرماندهی انتظامی غرب استان تهران انجام شده است و مسئولان این حوزه اعلام آمادگی کرده‌اند از افتتاح سه مسجد شامل مسجد حضرت امام جواد(ع)، حضرت علی اصغر(ع) و حضرت زینب(س) پرند در محدوده مسکن مهر – در صورت آماده بودن – خبر داد.

فرماندار رباط کریم به پروژه‌های آماده افتتاح این شهرستان در حوزه کشاورزی هم اشاره کرد و گفت: یک واحد دامداری با هزینه‌ای معادل یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان در حوزه کشاورزی آماده بهره برداری در دهه فجر است.

او با اشاره به آماده شدن پروژه‌های حوزه شهری اضافه کرد: ساختمان فرهنگسرا و شهرداری نصیر شهر، زمین چمن مصنوعی فوتبال، بولوار شهرداری نصیرشهر و چند پروژه دیگر زیرساختی نظیر نصب انشعابات، خط انتقال آب آبشناسان، توسعه و بازسازی شبکه روستایی در این ایام تقدیم مردم شهرستان خواهد شد.

سلیمان پور در ادامه با بیان این‌که یادواره شهدای شهرستان هر سال با شکوه خاصی برگزار می‌شود افزود: همزمان با سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران یادواره ۵۰۰ شهید سرافراز رباط کریم نیز در دهه مبارک فجر برگزار خواهد شد.‏

نسخه مناسب چاپ