اجرای ۱۲۴۲ برنامه توسط سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران
شهرری ـ خبرنگار اطلاعات: فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران، در نشست خبری با اصحاب رسانه، از اجرای ۱۲۴۲ برنامه به مناسبت گرامیداشت سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان‌های استان تهران خبر داد و گفت: از این تعداد ۹۶ برنامه شاخص و محوری خواهد بود.

سردار علی نصیری با اشاره به برخی از این برنامه‌ها، قبل از دهه فجر آغاز شده است افزود: برنامه‌های محوری و اصلی مجموعه سپاه سیدالشهدا(ع) از ۱۲ تا ۲۲ بهمن اجرا می‌شود، که در این باره جلساتی با حضور مسئولان نواحی و اقشار بسیج، انجام شده است.

وی با اشاره به مهمترین برنامه‌های دهه مبارک فجر گفت: اجرای گلبانگ جمهوری اسلامی و زنگ انقلاب در تمام مدارس، اجرای برنامه در محل سخنرانی امام خمینی(ره) در بهشت زهرا(س)، رژه نمادین ۱۰۰۰ موتور سوار گردان‌های امام علی(ع) از مسیر فرودگاه مهرآباد تا بهشت زهرا(س) از جمله این برنامه‌ها است.

وی برگزاری نمایشگاه‌های فرهنگی با موضوع دست‌آوردهای انقلاب اسلامی در مدارس و طرح پیوند آسمانی با هدف تهیه جهیزیه برای نیازمندان را از دیگر برنامه‌های دهه فجر امسال اعلام کرد و افزود: دیدار با خانواده شهدای انقلاب، غبار روبی مزار شهدا، صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی، صبحگاه سراسری دانش آموزی، برگزاری مسابقات ورزشی و برگزاری پیاده روی خانوادگی در شهرستان‌های استان تهران از دیگر برنامه‌های سپاه سیدالشهدا(ع) است.

حجت‌الاسلام فخری نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت سیداشهدا(ع) نیز در این نشست گفت: به شکرانه سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نماز شکر بین الصلاتین اقامه خواهد شد.

وی همچنین از برگزاری چند یادواره شهدای روحانی در شهرستان‌های اسلامشهر، شهریار و بهارستان خبر داد و افزود: کنگره شهدای روحانی استان تهران هم ۸ اسفند در حرم حضرت عبدالعظیم(ع) برگزار خواهد شد.

نسخه مناسب چاپ