اداره کل استاندارد گلستان، دستگاه برتر در ترویج و توسعه فرهنگ نماز
گرگان‌ـ خبرنگار اطلاعات: اداره کل استاندارد گلستان موفق به کسب عنوان دستگاه برتر استان در ترویج و توسعه فرهنگ نماز در سال ۱۳۹۶ شد.

در ارزیابی شورای اقامه نماز استان گلستان از اقدامات دستگاه‌های اجرایی این استان در خصوص ترویج و نهادینه کردن فرهنگ نماز و نمازخوانی، اداره کل استاندارد به عنوان دستگاه برتر در این زمینه مورد تقدیر ویژه نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گلستان قرار گرفت.به این مناسبت در مراسمی که با حضور جمعی از مسئولین و مقامات استان گلستان برگزار شد با اهدای لوح تقدیری به مدیرکل استاندارد گلستان از زحمات او به عنوان مسئول شورای اقامه نماز این اداره کل قدردانی شد.

در این لوح تقدیر که به امضای نماینده ولی فقیه و استاندار گلستان رسیده، آمده است:جناب آقای محمود فرمانی، مدیرکل استاندارد گلستان، نماز موهبتی بی بدیل و سرچشمه فیض لایزال الهی و اظهار ادب در پیشگاه معبود است و بهره مندی از فیوضات آن موجب زدودن زنگار از قلوب انسان‌ها می‌گردد. بدینوسیله از تلاش‌های ارزشمند اعضای محترم شورای اقامه نماز آن دستگاه در ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز در سال ۹۶ که بر اساس رای هیات داوران و ارزیابی به عنوان دستگاه برتر انتخاب شده اید، تقدیر ویژه می‌نمائیم. امیدواریم در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) در پیمودن راه پر افتخار شهدای والامقام انقلاب اسلامی در راستای آرمان‌های بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) موفق و مؤید باشید.

نسخه مناسب چاپ