معاون وزیر کشور: مردم، مهمترین عامل ثبات و امنیت کشورند
سرویس شهرستان‌ها: معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور، انتظارات مردم از مدیران را به حق دانست و گفت: در ۴دهه زمان سپری شده از انقلاب مهم‌ترین عامل ثبات و امنیت کشور مردم هستند.‏

‏ حسین ذوالفقاری در آیین تکریم استاندار پیشین و معارفه استاندار جدید آذربایجان شرقی در تبریز اظهار داشت: اگر امروز حاصل کار مسئولان رضایتمندی مردم باشد، هیچ تهدیدی کشور را متزلزل نمی‌کند.

وی گفت: مردم با ایمان و علاقه خود، نظام و انقلاب را پشتیبانی می‌کنند.

ذوالفقاری با بیان اینکه آمریکا فقط به دنبال تحریم اقتصادی نیست بلکه با تمام ظرفیت و توان به دنبال شکست مقاومت مردم است، افزود: اگر دچار غفلت راهبردی شویم، پشتوانه مردمی را با عملکرد خود از دست می‌دهیم. معاون وزیر کشور ادامه داد: مردم بی توجه به گروه بندی‌های سیاسی، خواهان وحدت تمام گرایش‌ها و جناح‌ها و قوه‌ها هستند و از همه مسئولان اقتدار و ساماندهی امور را می‌خواهند.

وی با تاکید بر اینکه ساختارهای موازی و تداخل کاری باید از بین برود، افزود: استانداران مسئول برگزاری ۳۳ شورا و کارگروه هستند و ۸۰ کارگروه هم توسط معاونان استاندار اداره می‌شود. معاون وزیر کشور اضافه کرد: ستون کشور و انقلاب ولی فقیه است و تحت هدایت‌ها و مدیریت مقام معظم رهبری در کشور در جنگ اقتصادی هم پیروز می‌شویم.

در این آیین از خدمات مجید خدابخش تقدیر و محمدرضا پورمحمدی به عنوان استاندار آذربایجان شرقی معرفی شد.

نسخه مناسب چاپ