موسسه پیام تیم‌های ورزشی پایه خود را تقویت می‌کند
موسسه فرهنگی، ورزشی پیام به منظور ارائه خدمات بیشتر به شهروندان در کنار فعالیت در رشته های فوتبال‌ والیبال، بسکتبال و کاراته، تیم های پایه خود را از نظر کمی و کیفی گسترش می دهد.

به گزارش ایرنا ،مدیرعامل موسسه فرهنگی و ورزشی پیام در این باره گفت : این موسسه برای ارائه خدمات مطلوب و تخصصی تر در رشته های مذکور، مجوزهای لازم را از هیات های ورزشی استان تهران گرفته است تا تیم های ورزشی رشته های مختلف در رقابت های استانی و کشوری حضور داشته باشند. حمید عباسی افزود: موسسه پیام به درآمد فکر نمی کند و به دنبال توسعه و گسترش ورزش همگانی در بین شهروندان است. وی اظهارداشت: بیش از۷۰درصد افرادی که از خدمات این موسسه استفاده می کنند، نوجوانان و جوانان هستند.

وی ادامه داد: موسسه پیام با امضای قراردادهای متقابل با دیگر مراکز ورزشی در سراسر کشور خدمات به خانواده های علاقه مند به ورزش را در دستور کار قرار داده است.

به گفته وی، خدمات موسسه پیام ازساعت ۶صبح تا ساعت ۲۴ادامه دارد و استفاده از این خدمات برای عموم آزاد است . وی ادامه داد:این موسسه میزبان مسابقات مختلفی از جمله جشنواره های ورزشی هفته دولت، هفته دفاع مقدس، دهه فجر، جام شهدا و همچنین المپیادهای مختلف ورزشی بوده است.

عباسی ادامه داد: با توجه به زیر ساخت‌های موجود و امکانات سخت افزاری و وجود مربیان در سطوح ملی‌ این موسسه تصمیم دارد سطح کمی و کیفی ورزش را در آکادمی های خود نسبت به قبل حرفه ای تر کند.

وی افزود: نشست‌های متعددی با نخبگان ورزشی در حوزه های مختلف برگزار شده است تا علاوه بر ارائه خدمات تخصصی در آینده ای نه چندان دور تیم‌های قوی و ورزشکاران نخبه و مستعد برای جامعه ورزش آماده شوند.

نسخه مناسب چاپ