معاون امنیتی وزیر کشور: مردم از بی‌عدالتی‌ها ناراضی هستند
 

سرویس شهرستانها: استکبار جهانی به دنبال ایجاد نارضایتی بین مردم ایران اسلامی از طریق انواع ترفندها و نقشه‌هاست.

حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور در نشست شورای اداری استان سمنان و آیین معرفی استاندار جدید این استان، با بیان این مطلب افزود: اکنون استکبار جهانی درصدد ایجاد آشوب و تفرقه در ایران اسلامی است و تنوع نقشه‌های دشمنان برای جدایی مردم از نظام قابل توجه است.‏

وی گفت: مردم دیگر با قوا‌ یا جناح کاری ندارند و دوست دارند مشکلاتشان برطرف شود، انصاف و عدالت در کشور فراگیر شود، مردم از بی عدالتی‌ها ناراضی هستند.

وی اضافه کرد: در صحنه نابرابر در مقابل استکبار جهانی قرار داریم و آمریکا می‌خواهد با رویکرد مذاکره ایران را تسلیم کند.

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور ادامه داد: شاه بیت تمام اقدامات آمریکا ایجاد نارضایتی بین مردم است و هرکسی که دل در گرو آحاد جامعه دارد برای رفع گرفتاری‌های مردم اقدام کند.

وی گفت: امید، اعتماد و رضایت باید در اولویت کاری مدیران و مسئولان باشد و با اتخاذ این راهبردها، باید توطئه‌های استکبار جهانی را خنثی کرد.‏

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور با اشاره به ضرورت‌های کشور در شرایط کنونی، افزود: وقت و انرژی مسئولان نباید برای کارهای جزیی و بی اساس باشد، مردم از مسئولان رویکرد پیشگیرانه و مبارزه با فساد می‌خواهند. ذوالفقاری گفت: مردم از مسئولان، مسئولیت پذیری می‌خواهند و باید با مردم صادق بود.

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور ادامه داد: کاغذبازی‌های اداری یکی از گرفتاری‌های مردم است و این رویکرد یکی از عوامل منفی در ایجاد فساد در جامعه است.

ذوالفقاری گفت: تنها راهکار برطرف کردن فساد این است که قانونمداری در کشور فراگیر شود و معیار در انجام کارها صداقت و تلاش باشد.وی اضافه کرد: منشا تمام گرفتاری‌های ما تکبر، طمع و حسادت است و باید با همدلی و اتحاد برای توسعه ایران اسلامی گام برداشت.معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور ادامه داد: چاپلوسی و بی قانونی نباید در دستگاه‌های اجرایی فراگیر شود و همه مسئولان در برابر اقدامات خود مسئول هستند.

وی با بیان این که راهکارهای عملی برای کاهش هزینه‌های جاری کشور درنظر گرفته شود، افزود: در میزان پذیرایی و تشریفات در جلسه‌های اداری تجدید نظر شود.ذوالفقاری ادامه داد: برای کاهش هزینه‌های جاری کشور باید گام‌های عملیاتی برداشت و راهکارهای عملی برای رفع این چالش مدنظر قرار گیرد، با حرف نمی‌توان هزینه‌ها را کم کرد و کاهش هزینه‌ها در کشور فرهنگ شود.

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور گفت: در آیین‌های تکریم و معارفه باید خودمان را قضاوت کنیم و مدیران از نگاه مردم ارزیابی شوند.

در این نشست که نمایندگان استان سمنان در مجلس شورای اسلامی، جمعی از مسئولان، مدیران و نخبگان استان سمنان حضور داشتند، علیرضا آشناگر به عنوان استاندار سمنان معرفی شد.‏

نسخه مناسب چاپ