افتتاح خطوط تولید تجهیزات الکترواپتیکی پیشرفته در اصفهان
اصفهان ـ خبرنگار اطلاعات: خطوط تولید تجهیزات الکترواپتیکی پیشرفته در اصفهان باحضوروزیردفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در شرکت صنایع الکترواپتیک وزارت دفاع در اصفهان افتتاح شد.

امیر سرتیپ حاتمی در بدو ورود با حضور در جمع مدیران و متخصصین صنایع الکترواپتیک شرکت صنایع الکترونیک وزارت دفاع با تاکید بر توجه ویژه به نیازها و درخواست‌های تکنولوژیکی نیروهای مسلح، توجه به فرآیندهای نوآورانه، مهندسی سیستم و مدیریت دانش؛ استاندارد سازی و تضمین‌های کیفیت را از اولویت‌های پیش برندگی صنعت دفاعی در شرایط تحریم دانست.

وی افزود: با توانمندی، ظرفیت‌های فوق العاده و زیر ساخت‌های فناورانه در شرکت صنایع الکترونیک و صنایع الکترو اپتیک اصفهان خواهیم توانست به طور جامع نیازهای به روز نیروهای مسلح را در حوزه‌های الکترواپتیکی، لیزری و تجهیزات پزشکی بدون نیاز به خارج از کشور پاسخ دهیم.

وزیر دفاع قدرت و اقتدار دفاعی کشور را مرهون آگاهی و بصیرت ملت بزرگ ایران اسلامی،تدابیر فرمانده معظم کل قوا، حمایت‌های دولت خدمتگزار و تلاش و مجاهدت‌های رزمندگان نیروهای مسلح و متخصصان صنعت دفاعی دانست و گفت: امروز صنایع دفاعی به عنوان پیشران صنعت کشور نماد خود باوری و اتکا به ظرفیت‌های داخلی است.

او پیشرفت‌های چشمگیر در حوزه‌های مختلف بویژه الکترونیک و اپتیک در وزارت دفاع را مرهون تفکر انقلابی، جهادی و جوان‌گرایی دانست و افزود: در آینده خبرهای بسیار خوبی را از پیشرفت‌های صنایع الکترونیک وزارت دفاع به اطلاع ملت عزیز و سربلندمان خواهیم رساند.‏

نسخه مناسب چاپ