پیام تسلیت معاون اول رئیس جمهوری در پی حادثه آتش سوزی مدرسه در زاهدان
 

معاون اول‌ رئیس جمهوری در پیامی، جان باختن سه دانش آموز در حادثه آتش سوزی مدرسه اسوه‌حسنه زاهدان را تسلیت گفت و بر لزوم بکارگیری همه امکانات پزشکی برای نجات جان مصدوم این حادثه تاکید کرد. متن پیام دکتر اسحاق جهانگیری به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خبر دردناک و غم انگیز جان باختن سه نفر و مجروحیت یکی از نونهالان عزیزم در حادثه آتش سوزی در مدرسه اسوه حسنه شهر زاهدان موجب تأسف و تألم فراوان گردید. این مصیبت اندوهبار که قلب مردم ایران را جریحه دار کرد را به عموم ملت ایران، مردم شریف استان سیستان و بلوچستان و شهر زاهدان به ویژه خانواده‌های عزادار از صمیم قلب تسلیت می گویم و از خداوند متعال برای مجروح حادثه شفای عاجل و برای خانواده‌های عزادار صبر و اجر مسئلت دارم.

لازم است وزیر محترم آموزش و پرورش، استاندار محترم استان و مسئولان دستگاه‌های ذیربط ضمن بکارگیری کلیه امکانات پزشکی برای نجات جان مصدوم عزیز حادثه و نیز رسیدگی و ارائه کمک‌های لازم به خانواده‌های ارجمند داغدار، نسبت به بررسی دقیق علت وقوع این حادثه تلخ و برخورد با متخلفین این اتفاق ناگوار اقدام و نتیجه را در اسرع وقت به اطلاع مردم بزرگوار ایران برسانند.

اسحاق جهانگیری ـ معاون اول رئیس جمهور

نسخه مناسب چاپ