آغاز جشن چهل سالگی انقلاب از نهم دی در هرمزگان
بندرعباس- خبرنگار اطلاعات: استاندار هرمزگان گفت: در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی دستگاه‌های اجرایی و فرهنگی خدمات نظام در بخش‌های عمرانی، بهداشتی، رفاه اجتماعی، زیرساخت را برای مردم تبیین کنند تا مردم امیدوار به آینده انقلاب شوند.

‏ فریدون همتی در جلسه هماهنگی ستاد برگزاری چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در هرمزگان با بیان این که دشمن در صدد ضربه زدن به استقلال سیاسی و اقتصادی کشور است، افزود: با وجود همه مشکلات، ایران اسلامی قدرت تاثیر گذار در منطقه و جهان است.

مسئول ستاد برگزاری چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در استان هرمزگان هم گفت:کارگروه‌های فرهنگی و هنری، اقتصادی، علم و فناوری، رسانه و فضای مجازی، روستا و محرومیت زدایی، ورزش و جوانان زنان، تشکل‌های مردم نهاد، حوزه و روحانیت، ایثار و شهادت، بهداشت، درمان و سلامت، دفاعی و بسیج مردمی تشکیل شده است.

حجت‌الاسلام غلامعلی ارجمند افزود: شعار افتخار به گذشته و امید به آینده شعار چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است. او گفت: گزارش‌های کمیته‌های برگزاری بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی در کتابچه‌ای چاپ می‌شود.

حجت الاسلام ارجمند افزود: جشن چله انقلاب نیز از ۹ دی ماه تا ۲۲بهمن در استان برگزار می‌شود. مدیرکل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس هم گفت: ستاد چهلمین سال پیروزی انقلاب از پارسال در صدا و سیما تشکیل و به مراکز استانی هم ابلاغ شد. مهران جلایی افزود: در حوزه‌های صدا، سیما، خبر، فضای مجازی و موسیقی تولید برنامه و تولید محتوا آغاز شده است.

نسخه مناسب چاپ