۲۰ فروردین ۹۸، از ۲ دستاورد در حوزه هسته‌ای رونمایی می‌شود
سرویس شهرستان‌ها: دستیار ویژه رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در نمایشگاه تخصصی دستاوردهای هسته‌ای کشور در یزد از رونمایی دو دستاورد افتخارآفرین در ۲۰فروردین ۹۸ «روز ملی فناوری هسته‌ای» خبر داد.

زارعان افزود: این نمایشگاه در ۲۰ غرفه و درسه بخش مرور چرخه سوخت هسته ای، بخش نیروگاهی و کاربرد‌های جمعی صنعت هسته‌ای به ارائه آخرین دستاورد‌های هسته‌ای در بخش‌های مختلف کشاورزی، پزشکی و صنعت می‌پردازد.

وی برقراری تقویت ارتباط بین صنعت هسته‌ای و مراکز علمی، تحقیقاتی و پژوهشی و آشنایی دانشجویان و استادان با دستاورد‌های انرژی هسته‌ای و هدفمند کردن فعالیت‌های علمی و تبدیل آن به فناوری را از اهداف این نمایشگاه برشمرد.برگزاری این نمایشگاه‌ها از آذر۱۳۸۷ آغاز شده است و تاکنون ۴۵ نمایشگاه در دانشگاه‌های مختلف کشور به ارائه آخرین دستاورد‌های هسته‌ای پرداخته‌اند. مشاور و دستیار ویژه رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در این سفر، با آیت‌الله ناصری نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد هم دیدار کرد. وی در این دیدار، گزارشی از روند فعالیت‌های هسته‌ای در کشور ارائه کرد. این نمایشگاه تا ۱۳ دی جاری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد برپاست.

نسخه مناسب چاپ