امام جمعه ایلام: تکیه بر توانمندی‌های داخلی دشمن را ناکام می‌کند
ایلام ـ خبرنگار اطلاعات: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با اشاره به هجمه همه‌جانبه و به خصوص اقتصادی دشمن بر ضد ایران اسلامی گفت: تکیه بر توانمندی‌های داخلی و به کارگیری استعدادهای نهفته، مانع از تحقق اهداف دشمن می‌شود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین الله‌نور کریمی‌تبار در سومین جشنواره ثمرات صالحین افزود: در شرایط کنونی که در جنگ اقتصادی با دشمن قرار داریم، بالاترین مجاهدت، تولید و کار مضاعف است.

وی با تاکید بر اینکه دشمن تمامی تلاش خود را به کار گرفته است تا اقتصاد ایران را فلج کند، ادامه داد: بالاترین مجاهدت تلاش شبانه روزی در مقابل ترفندهای دشمنان است.‌وی اظهار کرد: هر زمان که تفکر بسیجی در جامعه جاری بوده است، نیروها با روحیه‌ای جهادی پیش رفته‌اند و موفقیت در دستان ملت و نظام اسلامی ایران قرار گرفته است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام نیز در این آیین گفت: در صورت اجرای صحیح و اثر بخش طرح صالحین، جلوه‌های فرهنگ دینی و انقلابی در جامعه بیش ‌از گذشته نمایان می‌شود.

شکراله شیرخانی هدف از این طرح را تعالی معنوی توأم با رشد ایمان و بصیرت بسیجیان، تعلیم و تربیت مدیران و مربیان شایسته و کارآمد در عرصه‌های مختلف تربیتی، فرهنگی و همچنین تقویت باورهای دینی و توسعه اخلاق و رفتارهای اسلامی در میان بسیجیان عنوان کرد.

مسئول سازمان بسیج کارگری استان ایلام هم در این همایش گفت: هم اینک ۷ هزار و ۲۰۰ نفر عضو بسیج کارگری این استان هستند.

سرهنگ احمد ایوبی افزود: براساس ابلاغ سازمان بسیج کارگری کشور و سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام مبنی بر اجرای جشنواره صالحین در ۲ محور تخصصی و تربیتی، حلقه برتر این استان انتخاب شد.

وی افزود: شجره طیبه صالحین با بالا بردن سطح بینش دینی و فکری اعضاء با تمرکز بر حلقه‌ها و قشر کارگر به عنوان اهرم پیش برنده اقتصاد مقاومتی و با تربیت و تاثیر مناسب بر آن‌ها می‌توان اقتصاد کشور را بیمه کرد.

وی هدف از اجرای این جشنواره را رشد مربیان حلقه‌های صالحین با اولویت تربیتی و تخصصی دانست و افزود: طبق زمان‌بندی صورت گرفته در دستورالعمل، ابتدا پایگاه‌های کارگری استان ایلام از میان حلقه‌های خود بهترین و موثرترین حلقه را انتخاب و به حوزه‌های کارگری معرفی و حوزه‌ها پس از بررسی و جمع‌بندی، حلقه‌های برتر را به سازمان بسیج کارگری معرفی کردند.

در پایان این آیین که در سالن اجتماعات اداره کل بهزیستی ایلام برگزار شد، از مربیان برتر حلقه‌های صالحین تجلیل شد.‏

نسخه مناسب چاپ