آغاز به کار نمایشگاه های فروش بهاره تهران
نمایشگاه فروش بهاره تهران به منظور حمایت از کالای ایرانی از دیروز با حضور استاندار تهران در مصلی امام خمینی (ره) آغاز به کار کرد.

به گزارش ایرنا، در این نمایشگاه که از ۱۴ تا ۲۰ اسفند به مدت هفت روز در چهل‌سرای مصلی بزرگ امام خمینی (ره) تهران برگزار می شود، همه ملزومات و نیازهای شهروندان از جمله انواع لوازم آشپزخانه، لوازم منزل، چراغ‌های تزئینی، پوشاک، کیف و کفش، کالای خرازی، فرش، قالی و قالیچه، شال و روسری، شیرینی و شکلات، حبوب، آجیل و خشکبار، سوغات و مواد شوینده شهرستان‌های مختلف برای روزهای پایان سال و عید نوروز یکجا ارایه و با تخفیف در اختیار شهروندان قرار می گیرد.این نمایشگاه با حضور تولیدکنندگان داخلی در بیش از ۵۷۰ غرفه برگزار می شود و همه کالاها و اجناس عرضه شده در آن شامل ۱۰ تا ۳۰ درصد تخفیف است.

انوشیروان محسنی ‌بندپی استاندار تهران در حاشیه افتتاح این نمایشگاه گفت: بخش عمده عرضه‌کنندگان کالا در این نمایشگاه تولیدکننده هستند. به همین منظور قیمت کالاهای عرضه شده در این نمایشگاه با بازار تفاوت قابل توجهی دارد. همچنین کالاها براساس کیفیت مورد ارزیابی قرار گرفته و قیمت گذاری شده است؛ ضمن اینکه ارزیابی‌ها و نظارت‌های کافی بر روی آن صورت می‌گیرد.وی گفت: ‌عرضه کالاهای اساسی از جمله شکر، برنج و تخم‌مرغ در این نمایشگاه‌ها در دستور کار است، اما برای عرضه گوشت و مواد پروتئینی در این نمایشگاه به لحاظ بهداشتی برنامه‌ای نداریم.

استاندار تهران افزود: همچنین دو نمایشگاه فروش بهاره دیگر در بوستان ولایت و فرهنگسرای خاوران در حال برپایی است. دراین مراسم قاسم نوده فراهانی رئیس اصناف اتاق تهران هم گفت: هدف از برگزاری چنین نمایشگاه هایی حمایت از تولید داخلی و عرضه کالاها با قیمت های مناسب است.به گفته وی، قیمت این کالاها براساس ارزیابی کیفیت با درصدی سود برای تولید کنندگان تعیین شده است.

نسخه مناسب چاپ