تیم پیشگامان؛ قهرمان لیگ برتر دوچرخه سواری ایران
*تیم دوچرخه سواری پیشگامان قهرمان لیگ برتر دوچرخه سواری کشور در بخش جاده در سال ۹۷ شد.‏

سومین و آخرین مرحله مسابقات دوچرخه سواری لیگ برتر کشور در بخش جاده که در تهران برگزار شد، بهنام آرین در رشته استقامت جاده عنوان سومی را از آن خود کرد و در مجموع سه مرحله تیم دوچرخه سواری پیشگامان بالاتر از تیم‌های سپاهان اصفهان و بالابان چابهار بر سکوی نخست ایستاد و قهرمان لیگ برتر جاده در سال ۹۷ شد.‏

نایب‌قهرمان لیگ برتر واترپلو

تیم واترپلو پیشگامان نایب قهرمان مسابقات لیگ برتر واترپلو زیر ۱۷ سال کشور شد.‏

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی پیشگامان واترپلوییست‌های نوجوان پیشگامانی در مرحله نهایی رقابتهای لیگ زیر ۱۷ سال در مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران با ۳ پیروزی و ۲ تساوی موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی این رقابت‌ها شدند.چهارمین دوره لیگ برتر واترپلو زیر ۱۷ سال با حضور ۱۰ تیم برگزار شد و تیم‌های شهید نوفلاح تهران، پیشگامان یزد و آبمیوه سجاد مشهد مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند. همچنین هیات شنای استان یزد هیأت برگزیده کشوری در توسعه ورزش واترپلو شد.

در مراسم اهدای کاپ لیگ برتر واترپلو کشور از هیات شنای استان یزد به سبب توسعه ورزش واترپلو با اهدای لوح سپاس قدردانی شد. در مراسم اختتام و اهدای کاپ قهرمانی لیگ برتر واترپلوی ایران با اهدای لوح سپاس از تلاش‌های هیات شنای استان یزد در امر توسعه ورزش واترپلو تقدیر شد.

نسخه مناسب چاپ