تمهیدات برای عزیمت شهروندان به بهشت‌زهرا در پنجشنبه و جمعه آخر سال
شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه برای رفت و آمد شهروندان به بهشت‌‌زهرا (س) در آخرین پنجشنبه و جمعه آخر سال ۹۷، سرویس‌های ویژه‌ای را برقرار کرده است.

پیمان سنندجی مدیرعامل شرکت واحد، با عنایت به افزایش میزان تقاضای شهروندان در پنجشنبه و جمعه آخرسال برای عزیمت به حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) و بهشت‌زهرا و گلزار شهدا و اهل قبور اعلام کرد که به منظور رفاه حال شهروندان در روزهای ۲۳ و ۲۴ اسفندماه، اقدام به برقراری سرویس‌های ویژه از ساعت ۳۰ر۵ بامداد از مبادی میدان رسالت، پایانه خاوران ـ میدان خراسان، فلکه دوم تهرانپارس ـ شهرک شهید محلاتی، میادین راه‌آهن ـ خزانه بخارایی، میدان آزادی و شهرری ـ دولت آباد ـ شهرک ولیعصر(عج) کرده است.

وی همچنین اعلام کرد که با توجه به ترافیک روزهای پایانی سال، این شرکت با به‌کارگیری حداکثر ناوگان درخطوط اتوبوسرانی تا لحظه تحویل سال، علاوه بر نظارت هوشمند سیستم، بازرسان شرکت هم تا ساعات پایانی شب بر فعالیت خطوط نظارت خواهند کرد.

سنندجی افزود: در صورت افزایش تقاضای سفر، علاوه بر افزایش متناسب ناوگان به‌خصوص خطوط تندرو، خطوط منتهی به مراکز خرید تا ساعت ۲۴ خدمت‌رسانی می‌کنند.

وی افزود: شرکت واحد برای آخرین سه‌شنبه سال و شب چهارشنبه سوری طرح سرویس رسانی ایمن را در دستور کار دارد.

نسخه مناسب چاپ