اخبارکوتاه خارجی
 

رونالدو: دلم نه برای رئال مادرید تنگ شده نه اسپانیا

مهاجم سابق رئال مادرید اعلام کرد دلش برای اسپانیا و رئال مادرید تنگ نشده است.به گزارش ایسنا و به نقل از موندو دپورتیوو، کریستیانو رونالدو در یک مصاحبه درباره وضعیت خود، رئال مادرید و لیگ ایتالیا صحبت کرد. مهاجم یوونتوس گفت: نه برای اسپانیا و نه برای رئال مادرید دلم تنگ نشده است. کاملاً آشکار است دوستان زیادی را ترک کردم و از باشگاه بزرگی (رئال مادرید) جدا شدم. به همین خاطر برایم سخت نبود. همه چیز خیلی فشرده، جذاب، متفاوت بود چون من خیلی خوب سازگار می‌شوم و از بودن در یوونتوس خشنودم.ستاره پرتغالی در ادامه اظهار کرد: به نظرم عملکرد باشگاه خیلی خوب و مثبت بوده است. در لیگ همچنان بدون شکست هستیم و هیچ بازی را از دست ندادیم. این هوشمندانه است و ما همه شرایط را برای قهرمانی داریم. هنوز به پایان خیلی باقی مانده است اما برتری زیادی داریم و اگر به همین روند ادامه دهیم بدون شک قهرمان خواهیم بود.

تمام وعده‌های پرس برای راضی کردن زیدان به بازگشت

رییس باشگاه رئال مادرید با دادن چند قول به سرمربی فرانسوی توانست او را برای بازگشت راضی کند.به گزارش ایسنا و به نقل از آس، فلورنیتنو پرس توانست زین الدین زیدان را برای بازگشت به رئال مادرید راضی کند. او می‌خواست زیدان تیم را در چند ماه باقی مانده دوباره بسازد. با این حال راضی کردن زیزو آسان نبود. پرس باید همه درخواست‌های سرمربی فرانسوی را می‌پذیرفت. این درخواست بدان معنی است که مادرید به خاطر قولی که به زیدان داده است باید با سه بازیکن بزرگ قرارداد امضا کند. همچنین پرس به زیدان قول داده است قدرت اصلی باشگاه در زمینه ورزشی خواهد بود و از این پس هر تصمیم سرمربی فرانسوی با حمایت رییس باشگاه روبرو خواهد شد.برنامه دوم این است که دستمزد زیدان نزدیک به سرمربیانی همچون پپ گواردیولا و دیگو سیمئونه شود. او در دوران قبلی‌اش حتی در میان ۱۰ سرمربی با بهترین دستمزد قرار نداشت.

تساوی کاشیما آنتلرز مقابل نماینده چین

مدافع عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ مقابل نماینده چین متوقف شد.به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال کاشیما آنتلرز مدافع عنوان قهرمانی در آسیا در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم شاندونگ لوننگ چین رفت که به نتیجه تساوی ۲ بر ۲ رضایت داد.هر دو گل نماینده ژاپن در این دیدار را ایتو در دقایق ۱۱ و ۱۴ به ثمر رساند. گل های نماینده چین در این بازی را نیز پله در دقایق ۱۹ و ۴۲ زد.

سبک بازی بارسلونا کوتینیو را فراری داد

‌کوتینیو که به عنوان یک ستاره به بارسا آمده خیلی زود و در حالی که نتوانسته توقعات را برآورده کند به دنبال جدایی از این تیم است.به گزارش خبرگزاری مهر، فیلیپه کوتینیو دیگر طاقت ندارد و نمی‌تواند به کار در تیم فوتبال بارسلونا ادامه دهد. او به عنوان یک ستاره و با رقمی نجومی به این تیم آمد، اما کم‌کم از درخشش او کاسته شد.مردم از مشکل روحی فیلیپه کوتینیو صحبت می‌کنند . روزنامه انگلیسی میرر مدعی شده این بازیکن چراغ سبزی به منچستریونایتد نشان داده تا در این تیم بازی کند. حتی گفته می‌شود او با چندین بازیکن از یونایتد صحبت هم کرده و گفته که ممکن است به آن تیم برود. رقم انتقالش هم می‌تواند ۱۱۵ میلیون یورو باشد.

نسخه مناسب چاپ